Office 2010 готовий до старту

19 квітня, Редмонд, США. Microsoft оголосила про завершення розробки нової серії офісних продуктів – Office 2010, SharePoint 2010, Visio 2010 та Project 2010. 12 травня відбудеться світова прем'єра нових продуктів для корпоративних замовників. Запуск Office 2010 для корпоративних клієнтів в Україні призначений на 27 травня. Замовники з Software Assurance першими отримають доступ до продуктів офісної лінійки 2010 року кількома мовами, серед яких російська та англійська, вже з 27 квітня.

Користувачі зацікавилися новими офісними продуктами задовго до офіційного виходу – більше 5000 партнерів і корпоративних клієнтів Microsoft взяли участь у програмах тестування та раннього розгортання продуктів серії 2010. З моменту запуску програми бета-тестування у листопаді 2009 року більше 7,5 млн. людей завантажили бета-версії Office 2010 – в 3 рази більше, ніж при тестуванні попередньої версії офісного пакету. Відгуки учасників програм раннього тестування допомогли Microsoft створити набір продуктів, який покликаний підвищити ефективність роботи на ПК, мобільному телефоні і в браузері.

«З виходом нової хвилі офісних продуктів ми зможемо змінити уявлення українців про продуктивність на робочому місці. Покращена спільна робота над документами, віддалена робота за допомогою OfficeWebApps, зручна робота з онлайн-контентом, уніфікований інтерфейс у всіх продуктах – все це допоможе офісним працівникам швидше й ефективніше вирішувати свої завдання за допомогою продуктів серії Office 2010», – сказав Андрій Горлушко, керівник підрозділу продуктової групи Information Worker компанії «Майкрософт Україна».

Світовий запуск нових продуктів відбудеться у нетрадиційному віртуальному форматі: 12 травня бажаючі з усієї земної кулі зможуть відвідати сайт www.the2010event.com та взяти участь у запуску офісної лінійки 2010 для корпоративних користувачів. На сайті події, в тому числі й російською мовою, будуть доступні демонстраційні відео продуктів, відгуки клієнтів та партнерів, інтерв'ю з керівниками груп розробки і ключовими спікерами Microsoft.

У рітейлі нові офісні пакети з'являться спочатку в США у червні цього року, після чого – до вересня в інших країнах, в залежності від графіку локалізації продуктів. В Україні Office 2010 можна буде побачити на полицях магазинів до кінця літа.

Більш детальна інформація про лінійку офісних продуктів англійською мовою доступна за адресою www.microsoft.com/office2010.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.