Microsoft анонсує SQL Server 2008 R2

Редмонд, США – 21 квітня 2010 р. Корпорація Microsoft оголосила про вихід нової версії Microsoft SQL Server 2008 R2 – комплексної платформи для управління інформацією в організації. Вихід цієї версії реалізує стратегію Microsoft, націлену на створення для бізнесу будь-якого масштабу повноцінної платформи, яка дозволить отримати стратегічну цінність від інформації, розміщеної на комп'ютерах, в центрах обробки даних чи «в хмарі». SQL Server 2008 R2 буде доступний клієнтам вже на початку травня через дистриб'юторів і партнерів корпорації.

«В наш час користувачі отримують і створюють дедалі більше даних. Наша мета – спростити використання цієї інформації в бізнесі, допомогти нашим клієнтам отримати простий і зручний доступ до інформації незалежно від способу її збереження – локально на комп'ютері, в центрі обробки даних чи на зовнішніх серверах за допомогою хмарних технологій, – прокоментував запуск системи Тед Каммерт (Ted Kummert), старший віце-президент підрозділу платформних рішень бізнесу корпорації Microsoft. – Сьогоднішній старт Microsoft SQL Server 2008 R2 є важливим кроком в розвитку можливостей по роботі з даними для ІТ-відділу, розробників програмного забезпечення і кінцевих користувачів».

На честь запуску корпорація Microsoft разом з PASS (Professional Association for SQL Server), Професійної асоціацією фахівців в SQL Server, проведе одночасно більш як 85 заходів в різних країнах світу, присвячених старту SQL Server 2008 R2. Для клієнтів і партнерів, які не зможуть особисто відвідати заходи, Microsoft пропонує онлайнову трансляцію SQL Server 2008 R2 Digital Tour, доступну на сайті www.sqlserverlaunch.com або подивитися запис російською на www.techdays.in.ua.

Головними перевагами нової версії рішення SQL Server 2008 R2 є покращені інструменти управління та бізнес аналізу (BI), масштабованість для інформаційних систем корпоративного класу, інтеграція системи з центрами обробки даних і хмарними технологіями. Окрім того, SQL Server 2008 R2 дозволить одержати доступ до інформації за допомогою Microsoft Excel 2010 з PowerPivot та SharePoint 2010. Використання цих звичних і знайомих інструментів дозволить розширити коло користувачів засобів бізнес-аналітики.

«SQL Server PowerPivot для Excel відповідає нашому стратегічному плану спростити використання інструментів бізнес-аналітики для всіх співробітників компанії, – зазначив Кен Крісті (Ken Christie), фінансовий директор Банку Нової Зеландії (Bank of New Zealand). – Ми будемо поступово розширювати коло людей, які використовують SQL Server та його можливості бізнес-аналізу, зокрема PowerPivot для SharePoint Server 2010. Можливості BI-аналізу SQL Server 2008 R2 є великим кроком вперед і будуть корисні багатьом нашим департаментам для розуміння ситуації в бізнесі».

Реліз SQL Server 2008 R2 допоможе вирішити ключові завдання для центрів обробки даних, завдяки чому компанії можуть створювати безпечнішу, масштабовану і просту в управлінні ІТ-інфраструктуру. SQL Server 2008 R2 підняв планку продуктивності для стандартних апаратних засобів. Із впровадженням SQL Server 2008 R2 Datacenter Edition разом із Windows Server 2008 R2, у клієнтів з'явилася можливість перейти до використання віртуальних центрів обробки даних із використанням технології Hyper-V з функцією Live Migration – динамічного переміщення віртуальних машин між серверами кластера, здійснюваного без зупинки роботи додатків.

SQL Server 2008 R2 також використовує хмарні технології, розроблені корпорацією Microsoft – інструмент Microsoft SQL Azure, який пропонує нові можливості бізнесу, реалізовані в рамках розподіленої хмари даних.

Попередня версія програмного продукту викликала великий інтерес у співтоваристві розробників – вона була завантажена більше 300 тис. разів. Вже сьогодні більш як 2 тис. компаній заявили про свої плани щодо створення рішень з урахуванням SQL Server 2008 R2. Серед них – компанії, що працюють в різних галузях: провідний виробник ПЗ для банківської сфери Temenos, розробник рішень в сегменті продуктивності RedPrairie, компанія Convergys – найбільший в світі провайдер аутсорсингових послуг контакт-центрів і виробник біллінгового ПЗ.

«В Україні замовники і регіональні партнери зустріли ще попередню версію SQL 2008 R2 (community technical preview) з великим ентузіазмом. Головними перевагами SQL Server 2008 R2 для українських компаній є широкий функціонал «з коробки», висока продуктивність і надійність за більш низьку вартість володіння, ніж у основних конкурентів. Ми відзначаємо, що дедалі більше корпоративних замовників впроваджують критичні для бізнесу системи на базі SQL Server, і цифри говорять самі за себе – зростання продажів Enterprise версій в Україні вдвічі випереджає зростання версії Standard», – зазначив Костянтин Хрущельов, менеджер з продуктового маркетингу серверів і засобів розробки «Майкрософт Україна».

Про корпорацію Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.