Microsoft знайомить з новими продуктами лінійки Microsoft Dynamics

Атланта, США.– Корпорація Microsoft відкрила конференцію Convergence 2010, представивши оновлення Microsoft Dynamics CRM Online. Стівен Елоп (Stephen Elop), глава Microsoft Business Division та Кирило Татаринов (Kirill Tatarinov), віце-президент напрямку Microsoft Business Solutions, продемонстрували нові продукти Microsoft Dynamics CRM та ERP, які допоможуть організаціям покращити взаємодію з клієнтами і досягти більших успіхів у бізнесі.

Топ-менеджери Microsoft анонсували оновлення Microsoft Dynamics CRM Online, яке буде представлено у травні 2010 р. Нова версія рішення отримає повну інтеграцію з Microsoft Dynamics GP, підтримку нових мов, покращену швидкість роботи. Окрім того, в новій версії Microsoft Dynamics CRM Online будуть доступні «хмарні» засоби для розробників – інструменти інтеграції системи з хмарними технологіями.

«Реальна цінність продуктів Microsoft для клієнтів полягає в тому, що наші рішення демонструють найкращу сумісність і пропонують замовникам використовувати найкращий світовий досвід у створенні власних бізнес-процесів, – прокоментував запуск Стівен Елоп. – Майбутні релізи Microsoft Dynamics ERP і CRM цілком відповідають цій філософії і надають рішення, які добре працюють разом і легко інтегруються з існуючою ІТ-інфраструктурою».

Основну увагу в оновленій системі Microsoft Dynamics CRM Online буде приділено інтеграції з іншими системами, даними і користувачами. Нова версія продукту отримає ряд акселераторів для Microsoft Dynamics CRM Online, в тому числі – сервіс планування Event Management, інструменти eService та Partner Relationship Management, які дозволять організаціям розширити охоплення CRM-компонентів й залучити зовнішніх контрагентів. Також оновлення містить нові інструменти для розробників Microsoft Dynamics CRM Software Development Kit (SDK), які дозволяють використовувати хмарні технології корпорації, зокрема – технологію Windows Azure.

Оновлення Microsoft Dynamics CRM Online буде доступне в 16 країнах світу вже безпосередньо із 1 серпня 2010 року, а в другій половині року – ще 32 країнах. Для українських користувачів Microsoft Dynamics CRM Online буде доступний із серпня 2011 року.

Ще одна новинка – ERP-система для підприємств роздрібної торгівлі середнього рівня Microsoft Dynamics AX for Retail, яка буде доступна в 16 країнах починаючи із серпня 2010 р., а з початку наступного року – в більшості країн світу, серед яких і Україна. Microsoft Dynamics AX for Retail має набір можливостей, які дозволяють створювати рішення, оптимальні для бізнес-потреб замовників, окрім того, система підтримує онлайн-сервіси, спеціально адаптовані для ринку роздрібної торгівлі. Вже сьогодні партнери корпорації, серед яких Avanade Inc., Columbus IT, Fujitsu, Hitachi Consulting Corp., Ideaca, Junction Solutions і Tectura Corp розробляють свої рішення, які працюватимуть на базі Microsoft Dynamics AX for Retail.

Про рішення Microsoft Dynamics®

Рішення Microsoft Dynamics® – це багатофункціональні системи управління ресурсами підприємства для великого, середнього та малого бізнесу. Вони охоплюють всі сфери управління підприємством: виробництво та дистрибуцію, управління ланцюгами постачання й проектами, фінанси та засоби бізнес-аналізу, управління взаємовідносинами з клієнтами та персоналом.

В основі рішень лежать добре знайомі технології та принципи програмного забезпечення Microsoft. Це дає змогу створювати сучасні бізнес-рішення, інтегровані з існуючими програмними продуктами, допомагаючи значно скоротити видатки на навчання співробітників та надаючи останнім можливість зосередитися виключно на досягненні цілей бізнесу.

В Україні напрямок Microsoft Business Solutions було офіційно відкрито у травні 2006 року. Рішення на базі Microsoft Dynamics® вже використовуються у понад 140 українських компаніях.

Докладніше ознайомитись із рішеннями Microsoft Dynamics® можна за адресою: www.microsoft.ua/dynamics.

Про корпорацію Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.