Microsoft оголосила про всесвітній запуск Office 2010 та SharePoint 2010

12 травня 2010 року корпорація Microsoft оголосила про доступність для бізнес-замовників в усьому світі продуктів Microsoft Office 2010 та Microsoft SharePoint 2010, а також Microsoft Visio 2010 та Microsoft Project 2010. Понад 90 млн. замовників відтепер можуть розгорнути в себе набір продуктів 2010 року. Клієнти можуть розраховувати на значний приріст продуктивності та більшу віддачу від своїх інвестицій у програмне забезпечення.

«Office 2010 та SharePoint 2010 визначають майбутнє продуктивності, – говорить Стівен Елоп (Stephen Elop), президент Microsoft Business Division. – З набором продуктів-2010 організації зможуть заощаджувати, впроваджувати інновації й зростати завдяки перевагам, які співробітники одержать від роботи із ПК, телефоном і браузером».

Дослідження «Сукупний економічний ефект від впровадження інтегрованої платформи офісної продуктивності Microsoft», завершене Forrester Consulting у травні 2010, оцінює економічний вплив впровадження нової хвилі продуктів Office, SharePoint, Exchange та Office Communications Server 2007 R2. За даними дослідження, середній показник повернення інвестицій (ROI) складе 301%, а період окупності – 7,4 місяця з моменту розгортання нової платформи. За даними Forrester Consulting, економія коштів протягом 3 років у середньому складе 13 млн. доларів, а економія часу – більше двох робочих тижнів на рік.

У ряді країн технології Microsoft для підвищення продуктивності також доступні в «хмарі», пропонуючи ІТ-департаментам безпрецедентні умови для придбання й розгортання нових рішень. Office Web Apps відтепер доступні для всіх клієнтів програми Office volume licensing.

Вже понад 40 млн. замовників у світі використовують Microsoft Online Services – корпоративний сектор підтримує ініціативи Microsoft в області «хмарних» обчислень. Серед нових глобальних клієнтів – Kraft Foods, Novartis International та Codelco, найбільший світовий виробник міді. В Україні Microsoft Online Services будуть доступні протягом року.

«Ми вибрали Microsoft Online Services для наших додатків спільної роботи в «хмарі» для наших 100 тис. працівників по усьому світу, – говорить Леон Шумахер (Leon V. Schumacher), директор з інформаційних технологій групи Novartis. – Це надасть можливість величезній кількості наших співробітників, задіяних у дослідженнях і розробці, краще взаємодіяти й створювати інновації. Завдяки цьому ми можемо зосередитися на нашій основній місії – поліпшенні життя пацієнтів в усьому світі».

Відсьогодні лінійка продуктів Office 2010 доступна 14 мовами, включаючи російську. Office 2010 українською мовою буде доступний за 70 днів. Протягом найближчих декількох місяців буде доступна локалізація для 94 мов.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.