МТС приєднується до програми «Онляндія – безпека дітей в Інтернеті»

У травні 2010 року до Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті приєдналася компанія «МТС Україна». В межах програми «Мобільний Інтернет від МТС у школах» компанія буде не тільки надавати учбовим закладам широкосмуговий мобільний доступ в Інтернет, але й проводити тренінги з Інтернет-безпеки для учнів і викладачів. Це дозволить підготувати юних користувачів Глобальної мережі до можливих ризиків, що очікують на них під час подорожі просторами Інтернету.

«Всесвітня Павутина містить величезні масиви знань і підвищує ступінь свободи користувача. Але разом з тим вона несе і різноманітні загрози, особливо для дітей та підлітків. Ми усвідомлюємо цю проблему і розуміємо, що з розвитком телеком-технологій вона стає все більш актуальною. Як демонструє практика, методи обмеження і заборони доступу до певних ресурсів малоефективні: заборонений плід солодкий. На наш погляд найбільш дієвим підходом є створення альтернативного корисного і цікавого контенту, такого як «Онляндія». Тому ми готові брати участь у подібних ініціативах», – зазначила начальник відділу зв'язків з громадськістю «МТС Україна» Вікторія Рубан.

Щорічно тренери-волонтери програми «Онляндія» проводять тисячі тренінгів для дітей, вчителів та батьків з правил безпечного користування Інтернетом. За 2 роки, що пройшли з моменту відкриття сайту «Онляндія», тренінги в школах, дитячих таборах та громадських організаціях пройшли понад 40 тис. дітей і більш ніж 16 тис. дорослих. Приєднання до Коаліції компанії МТС дозволить розширити вплив «Онляндії» ще на 65 шкіл-учасників програми «Мобільний Інтернет від МТС у школах».

«Інтернет, як і мобільний зв’язок, вже давно став невід’ємною частиною життя молоді. Важливо, щоб крім переваг онлайн-серфінгу діти та підлітки так само усвідомлювали і небезпеку, з якою вони можуть зіткнутися, перебуваючи у віртуальному просторі. Завдяки зусиллям Коаліції тема онлайн-безпеки дітей внесена до шкільної програми, а тепер про проблему зможуть також дізнатися абоненти МТС. Ми раді вітати нових членів Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті, які активно приєднуються до наших зусиль по захисту дітей в онлайні», – зауважила Кортні Зукоскі, директор академічних та соціальних програм «Майкрософт Україна», компанії-засновника Коаліції за безпеку дітей в Інтернеті та програми «Онляндія».

На сайті «Онляндія» інформація про правила безпечного користування Інтернетом доступна в спеціальних розділах для дітей, батьків і вчителів. У 2010 році сайт поповнився новими навчальними модулями, з яких батьки можуть дізнатися більше про використання соціальних мереж і важливість захисту приватної інформації при онлайн-спілкуванні.

Про Коаліцію за безпеку дітей в Інтернеті

Коаліція заснована компанією «Майкрософт Україна» у рамках програми «Партнерство в навчанні». Членами Коаліції є неурядові організації Всеукраїнська мережа протидії комерційної сексуальної експлуатації дітей (член міжнародної організації ЕКПАТ), Міжнародна Школа Рівних Можливостей, Міжнародний центр захисту дітей від експлуатації й викрадень, Міжнародна організація з міграції, Інститут інформаційного суспільства, Інтернет-Асоціація України, «Ла Страда – Україна», проект «Відкритий світ інформаційних технологій» (IDEA), Міжнародний дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство внутрішніх справ України, Міністерство з справ родини, молоді та спорту, Міністерство освіти та науки України, компанії «Майкрософт Україна», «Хьюлетт-Пакард», «Воля», «Астеліт» (торговельна марка life:), «Укртелеком» (торговельна марка «ОГО!»), «Київстар», «МТС Україна», «МакДональдз Юкрейн», Пресском, телекомунікаційна група Vega, платіжна система WebMoney Transfer, Американська торговельна палата в Україні, видавництво «Едіпрес Україна», «Гала радіо» та музикант Святослав Вакарчук.

Коаліція займається реалізацією програми «Безпека дітей в Інтернеті», що включає цілий ряд заходів, спрямованих на навчання дітей, учителів і батьків правилам безпечного користування Інтернетом, а також на створення відповідного законодавчого й нормативного середовища.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.