24 червня, 2010 року. – Хвиля оновлень безкоштовних програм і веб-сервісів Windows Live приходить до України. Найближчим часом українці зможуть спробувати тестову версію пошти Hotmail, а бета-версія безкоштовних програм для спілкування й творчості в «хмарах» Windows Live Essentials стане доступною для завантаження вже завтра. Багато чого з того, що люди звикли робити, сидячи за комп'ютером, тепер доступне у «хмарі». Нове покоління Hotmail, Windows Live Messenger та Windows Live Essentials створене для сучасних зайнятих людей, які працюють, спілкуються й творять онлайн.
«По суті, ми всі вже давно в «хмарах», це частина сучасного стилю життя. Люди сьогодні прагнуть швидше, зручніше й легше робити звичні їм речі в Мережі, завжди залишаючись на зв'язку із близькими людьми, незважаючи на те, якими сервісами ті користуються», – відзначив під час презентації оновлених сервісів Windows Live в Україні Томаш Кошка (Tomas Koska), керівник напрямку Online Business штаб-квартири Microsoft у Центральній і Східній Європі.
Один з перших, і дотепер найпопулярніший у світі поштовий сервіс Hotmail служить для понад 360 млн. користувачів. У новому Hotmail можна редагувати офісні документи прямо в браузері, сортувати повідомлення за допомогою «розумних фільтрів», групувати листи в «ланцюжки» і спілкуватися, не витрачаючи час на спам – про це подбають вбудовані фільтри. Приїхавши з відпочинку, легко вислати фотографії друзям і близьким, не боячись переповнення пошти: оновлений Hotmail дозволяє надсилати лист із 200 вкладеннями по 50 МБ кожне. При цьому сумарний обсяг вкладень може доходити до 10 ГБ.
«Ми повністю переробили Hotmail – і дизайн, і можливості. Тепер безпосередньо у браузері можна робити те, що раніше було доступно лише «старшому братові» – Outlook. Перегляд фото й відео без завантаження вкладень, онлайн-редагування офісних документів, фільтрація спаму – це лише верхівка айсберга. Ми пропонуємо пошту для людей, які знають ціну часу», – стверджує Томаш Кошка.
Месенджер Windows Live Messenger використовують для онлайн-спілкування понад 320 млн. чоловік. Як і Hotmail, він стає зручнішим – наприклад, інтеграція із соціальними мережами дозволяє стежити за новинами друзів і спілкуватися з користувачами інших онлайн-сервісів, таких як Facebook, ICQ або Twitter. А підтримка відеочату HD-якості й сумісність із більшістю популярних смартфонів (Windows Phone, iPhone, Blackberry та Nokia) вигідно відрізняють Live Messenger від аналогічних сервісів.
Оновлений пакет Windows Live Essentials розширює й доповнює можливості комп'ютера під Windows 7 «хмарними» функціями, відіграючи роль «містка» між настільними й онлайновими застосунками. До Live Essentials входять застосунки для творчості, взаємодії та віддаленого зберігання інформації. Наприклад, Windows Live Mail – зручна програма для організації електронної пошти, куди можуть приходити листи з декількох адрес одного користувача, а також Windows Live Sync – простий у використанні застосунок для онлайн-синхронізації інформації між декількома комп'ютерами. Навчитися створювати й редагувати фото й відео у Photo Gallery та Movie Maker може людина з будь-яким рівнем комп'ютерних навичок. А поділитися результатами своєї творчості з друзями можна, опублікувавши фотографії й відеоролики онлайн, або надіславши їх поштою чи у вікні месенджера. Windows Live Writer пропонує випробувати власний письменницький талант у ролі блогера, з можливістю публікації записів на всі популярні платформи блогів.
Під час використання «хмарних» сервісів часто виникають побоювання відносно конфіденційності й збереження інформації. У новій версії Windows Live цьому питанню приділили особливу увагу: прості налаштування безпеки онлайн-сервісів забезпечують належний захист і контроль над доступом до даних.
Більше інформації про нові застосунки й сервіси Windows Live: www.windowslivepreview.com (англійською) та http://explore.live.com.
Про корпорацію Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.
З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.
Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.