Український Office 2010 приходить у рітейл

Київ, 9 вересня 2010 р. – У найбільших роздрібних мережах України розпочався продаж українських версій нового пакету застосунків для продуктивної роботи на комп'ютері – Microsoft Office 2010. Ціни на найбільш популярні коробкові версії Office 2010 українською та російською мовами – «Для дому та навчання» та «Для дому та бізнесу» – у торговельних мережах становлять близько 830 та 1700 грн. відповідно.

«На сьогодні в Україні понад 6 мільйонів користувачів пакету Microsoft Office. Ми впевнені, що українці гідно оцінять Office 2010, його нові можливості та інтеграцію з Інтернет-сервісами та соціальними мережами. Microsoft інвестувала у створення української версії нашого офісного пакету, і я радий, що відсьогодні українці зможуть обирати ту мовну версію новітнього продукту, яка більш зручна для них», – сказав генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Коробкові версії Office 2010 надійшли до усіх провідних роздрібних мереж України, всього у понад 350 магазинів по всій країні. Office 2010 буде доступний у таких мережах як City.com, Comfy, «Діавест», ДКТ, «Мегамакс», Metro, MOYO, «Фокстрот», «Фоксмарт», «Ельдорадо», Unitrade, а також у провідних Інтернет-магазинах. Повний перелік торгових точок, в яких можна купити Office 2010, у тому числі українські версії, можна знайти на сайті «Майкрософт Україна» (www.microsoft.ua/retail).

«Новий Microsoft Office 2010 цікавий для мережі «Ельдорадо» з точки зору розвитку бізнесу – це дуже хороший продукт із прекрасними відгуками клієнтів, який є гарним доповненням до улюбленої користувачами Windows 7. У цьому сезоні, окрім традиційно представленої версії Office «Для дому та навчання», ми розраховуємо почати масові продажі версії, призначеної в основному для малого бізнесу – «Для дому та бізнесу», сподіваючись запропонувати для цього сегмента найбільш вигідний і зручний спосіб придбання. Крім того, у кожному магазині «Ельдорадо» для покупців є сервіс HiTechnic зі встановлення та налаштування куплених ліцензійних програм», – говорить Андрій Безсонов, категорійний менеджер «Ельдорадо Україна».

Версія «Office для дому та навчання 2010» містить усі базові програми, необхідні для ефективного виконання навчальних і домашніх завдань: Word, Excel, PowerPoint та OneNote 2010. Одна копія цієї версії продукту може бути встановлена на три домашніх комп’ютери.

«Office для дому та бізнесу 2010» додатково містить засіб обміну повідомленнями та керування часом – Outlook 2010. Основне завдання цієї версії – забезпечити широкі можливості комунікацій і ефективної роботи в будь-якому місці: в офісі, вдома або в дорозі. Особливість цієї версії в тому, що цю саме копію ПЗ користувач може встановити на додатковий власний портативний ПК, якщо він потрібний для роботи.

Кожна з версій Office 2010 забезпечує високу продуктивність під час роботи на ПК, смартфоні та у браузері. Нова система має зручний і зрозумілий інтерфейс, містить безліч удосконалень і дозволяє працювати ефективніше, яким би сучасним інструментом ви не користувалися – комп'ютером, смартфоном або браузером.

Серед найцікавіших нововведень, які знайшли відгук у користувачів бета-версії Office 2010, такі як:

  • Фоторедактор в Word. У новій версії Word можна редагувати фотографії з можливостями, майже як у спеціалізованих продуктах, і додавати до них різні візуальні ефекти.
  • Відео-можливості в PowerPoint. Нова версія програми для створення презентацій PowerPoint отримала можливість включати відео в презентації, додаючи до нього різні додаткові ефекти. Крім того, готову презентацію можна зберегти у вигляді відеоролика й помістити його в Інтернеті.
  • Outlook Social Connector. Функція Outlook Social Connector заощаджує час, інтегруючи до Outlook оновлення з найбільш популярних соціальних мереж. Тепер інформацію про статус і дії контактів можна побачити в одному вікні, незалежно від того, відбувається спілкування в діловому листуванні чи на сайтах соціальних мереж в Інтернеті.
  • Office Web Apps. Безкоштовний веб-застосунок Office Web Apps дозволяє працювати з офісними документами використовуючи лише Інтернет-браузер. Зберігати до 25 Гб файлів розміром до 50 Мб можна за допомогою служби Windows Live SkyDrive. Крім того, Office Web Apps містить функції спільної роботи над документами, що дуже зручно для людей, які працюють віддалено або вдома.
  • Office Mobile 2010. За допомогою Office Mobile 2010 можна робити замітки «на ходу» і редагувати документи Office, які збережені у пам'яті телефону або в електронній пошті. Власники пристроїв на базі Windows Mobile 6.5 можуть безкоштовно завантажити Office Mobile 2010 з Windows Phone Marketplace.
  • Можливості персоналізації. В Office 2010 можна налаштовувати інтерфейс довільним чином, додаючи на стрічку свої команди й пункти меню.
  • Під час розробки Office 2010 Microsoft ініціювала наймасштабнішу в історії компанії програму бета-тестування та збору рекомендації користувачів. Понад 9 млн. чоловік в усьому світі протестували новий офісний пакет, з них 75% повідомили, що у найближчі 6 місяців планують придбати Office 2010.

Докладна інформація про Office 2010 доступна на сайті www.microsoft.ua.

Про корпорацію Microsoft
Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.