За рік 200 тис. українців встановили безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials

Більше 200 тис. українців встановили на свої домашні комп’ютери безкоштовне антивірусне програмне забезпечення Microsoft Security Essentials (MSE) за рік існування програми.

В цілому ж з моменту запуску MSE у 2009 році вона завоювала більше 30 млн. приватних користувачів у світі. За цей час програма, яку визнано одним із найкращих у світі безкоштовних антивірусів, виявила та допомогла знищити більше 400 млн. шкідливих програм.

«Всього за рік програма стала дуже популярною серед приватних користувачів і довела свою ефективність. Купуючи комп’ютери із ліцензійним програмним забезпеченням Windows, вони отримують бонус у вигляді безкоштовного та надійного антивірусу. Це означає, що ціна оснащеного всіма необхідними програмами комп’ютера знижується – не потрібно додатково витрачати гроші на придбання окремого антивірусного програмного забезпечення», – говорить Юрій Педерій, менеджер продукту в компанії «Майкрософт Україна».

З початку жовтня Microsoft пропонує безкоштовний антивірус також і малому бізнесу. Компанії, що мають до 10 комп'ютерів з ліцензійною операційною системою Windows, можуть безкоштовно встановити MSE. Завантаження антивірусу доступне на сайті Microsoft.

Цим нововведенням Microsoft прагне підтримати малий бізнес, основними завданнями якого сьогодні є скорочення операційних витрат, підвищення ефективності та розвиток в непростому економічному кліматі. Окрім того, запускаючи безкоштовний антивірус для цього сегменту, Microsoft відповідає на потреби більшості невеликих компаній, які потребують постійного захисту своїх даних, але не мають системного адміністратора в штаті, щоб керувати цими процесами. MSE дозволяє компаніям в автоматичному режимі ефективно захищати свої ресурси від вірусів, програм-шпигунів та інших шкідливих програм і не витрачати зайві кошти на це.

Антивірусну програму від Microsoft легко використовувати – для цього не потрібні реєстрація або поновлення, програма працює у фоновому режимі і не відволікає користувача від інших завдань, а також не знижує продуктивність комп'ютера.

«До беззаперечних переваг даного продукту варто віднести те, що він безкоштовний, його дуже легко встановлювати, з ним легко працювати. Судячи з різних антивірусних тестів, він досить впевнено справляється зі своїми обов’язками. Працює досить непомітно. Це й не дивно – адже він розрахований на звичайного користувача», – говорить Володимир Безмалий, IT-фахівець.

Як показали незалежні тести і дослідження, Microsoft Security Essentials забезпечує надійний захист комп'ютера від вірусів і атак, а в деяких випадках ефективність цього ПЗ навіть вища, ніж у платних продуктів. У грудні 2009 року безкоштовний антивірус Microsoft Security Essentials разом з комерційним продуктом Microsoft Forefront Client Security взяв участь в порівняльному тесті антивірусних програм на ОС Windows 7, проведеному авторитетним журналом Virus Bulletin. Обидва антивіруси виявили 100% вірусів зі світової колекції вірусів, використовуваної при проведенні тесту.

Microsoft Security Essentials є першим антивірусним ПЗ корпорації, в якому реалізована новітня технологія Dynamic Signature Service, що гарантує негайний (Zero day) захист комп'ютера від нових видів атак. У продукті також реалізовано поведінковий аналізатор, що дозволяє виявляти і блокувати активні процеси, які виконують потенційно небезпечні дії і поведінка яких схожа на діяльність шкідливих програм.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.

Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.