Керівникам компаній - членів Асоціації підприємств інформаційних технологій України
Шановні керівники!
Благодійний фонд розвитку комп'ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» (http://aik.ua, http://invak.info) просить Вас розглянути можливість участі, очолюваної Вами, компанії у благодійних соціально-просвітницьких проектах:
1. "Інформаційно-комп’ютерні технології – шанс на працевлаштування людей з інвалідністю", який реалізується спільно з Фондом Східна Європа (http://eef.org.ua) та IT–консорціумом Intecracy (http://intecracy.com).
Мета проекту: створити можливості людям з особливими потребами важких форм фізичних захворювань або травм для дистанційного працевлаштування у сфері інформаційно-комп’ютерних технологій за професією тестувальника з їх наступним працевлаштуванням.
Стан реалізації проекту: серед людей з інвалідністю розповсюджені оголошення про початок проекту, розроблені спеціальні анкети учасників та зібрана група у кількості 35 людей з обмеженими фізичними можливостями, що бажають оволодіти професією тестувальника, проведені переговори з спеціальними on-line курсами (http://software-testing.ru/trainings) для дистанційного навчання зазначеної групи та досягнуто згоду про 70% знижку в оплаті навчання на цих курсах. Вартість навчання зі знижкою складає 450 грн. на одну особу.
Потреба проекту: кошти для оплати навчання на on-line курсах членів першої групи у розмірі 15750 грн. (35 людей Х 450 грн. = 15750 грн.), справні ноутбуки в доброму функціональному стані для людей на візках або прикутих до ліжка у зв'язку з тим, що їм тяжко знаходитися в сидячому положенні біля стаціонарних комп'ютерів, кошти для щомісячної зарплати координатору проекту у розмірі 850 грн. (500 грн. - зарплата+350 грн. податки на зарплату), перспектива роботи та отримання замовлень для тестувальників за проектом фонду UNAIK (http://unaik.com).
2. "Центру інформаційно-комп’ютерного навчання та відновлення професійних навичок людей з тимчасовими психічними розладами", який реалізується спільно з Благодійним фондом "Родина Милосердя" (http://www.rodyna.org).
Мета проекту: створити умови для навчання людям з тимчасовим розладом інтеграції, внаслідок перенесення сильних стресів та потрясінь, що надасть їм можливість до ефективної самореалізації та адаптації у суспільстві з їх наступним працевлаштуванням.
Стан реалізації проекту: наказом головного лікаря виділено приміщення на території лікарні ім. Павлова (26-й реабілітаційний корпус, перший поверх, окремий вхід. Площа приблизно 150 кв. м. - 4 приміщення, санвузол), проведені незначні ремонтні роботи.
Потреби проекту: кошти для проведення якісного ремонту у розмірі 50000 грн. та щомісячні зарплати адміністратору та двом викладачам центру по 3300 грн. (2000грн. -зарплата+1300 грн. - податки на заробітну плату), сучасні комп'ютери та монітори.
Коротка довідка про фонд (http://aik.ua, http://invak.info). Фонд заснований у 2002 р. Засновниками, керівниками та членами фонду є люди з обмеженими фізичними можливостями важких форм захворювань з І або ІІ групою інвалідності. Головна мета фонду – створити в Україні умови, які забезпечать людям з особливими потребами гідне та безбар’єрне існування у суспільстві. За свою активну соціальну діяльність фонд, його керівники та активні члени нагороджені нагородами та почесними грамотами місцевих органів влади та уряду. Перший керівник фонду Євген Монукало нагороджений орденом Президента України посмертно.
Будемо щиро вдячні за будь-яку регулярну або одноразову фінансову допомогу або інше сприяння в реалізації вищезазначених проектів (реквізити фонду додаємо нижче) та готові надати будь-яку додаткову інформацію щодо вищезазначених проектів.
З повагою, Президент Юлія Козлюк