Соціальна відповідальність

Звернення Благодійного фонду розвитку комп'ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК»

Керівникам компаній - членів Асоціації підприємств інформаційних технологій України

Шановні керівники!

Благодійний фонд розвитку комп'ютерних та інформаційних технологій для інвалідів «АІК» (http://aik.ua, http://invak.info) просить Вас розглянути можливість участі, очолюваної Вами, компанії у благодійних соціально-просвітницьких проектах:

1. "Інформаційно-комп’ютерні технології – шанс на працевлаштування людей з інвалідністю", який реалізується спільно з Фондом Східна Європа (http://eef.org.ua) та IT–консорціумом Intecracy (http://intecracy.com).

Соціальна активність Intel в Україні

Український офіс Intel поділився своїми досягненнями в галузі корпоративної соціальної відповідальності, випустивши звіт про соціальну активність за 2009 рік.

Прикріплений файлРозмір
Intel_leads_CSR_UKR.doc104.5 КБ

ВГО «Успішна Україна» проведе обговорення розробленої програми "Очищення через кризу"

Всеукраїнська громадська організація «Успішна Україна» 23 січня 2009 проведе обговорення розробленої нею програми "Очищення через кризу". Головою правління ВГО «Успішна Україна» є Юрій Бойко - член правління АПІТУ. Для участі в обговоренні запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

ОЧИЩЕННЯ ЧЕРЕЗ КРИЗУ

Не потрібно ще раз описувати жахи кризи, в яку поступово занурюється Україна. Краще зосередитись на з’ясуванні причин: чому криза вдарила по Україні так боляче? А також на пошуку оптимальних шляхів порятунку. Про антикризові заходи сказано і написано багато: чисельні антикризові законопроекти, стаття Б. Данилишина у «Дзеркалі тижня», проект Програми діяльності КМУ «Подолання впливу світової фінансово-економічної кризи та поступальний розвиток... Здебільшого антикризові заходи ґрунтуються на аналізі стану України і світу з позицій ринкової економіки. Використовуються здебільшого класичні антикризові заходи ринкової економіки і відповідний закордонний досвід. Але цим заходам і програмам бракує двох найсуттєвіших для нас речей:

Міжнародний круглий стіл з питань соціального забезпечення

26 червня 2008 року Федерацією роботодавців України спільно з Міжнародною організацією праці за підтримки Субрегіонального офісу активності роботодавців проведено Міжнародний круглий стіл з питань соціального забезпечення.

Компания «АМИ» осуществила очередную выплату процентного дохода по облигациям серии «А»

03 июня 2008 года ООО «АМИ» осуществила очередную выплату процентного дохода по облигационному займу серии «А» в размере 282 375 грн.

«Samsung назустріч знанням 2007»: подолання цифрової нерівності триває

Samsung Electronіcs підбиває підсумки унікальної соціальної програми «Samsung назустріч знанням», організованої за підтримки корпорацій Іntel та Mіcrosoft, і урочисто презентує десяти школам-переможницям сучасні комп'ютерні класи.

Київ, 17 жовтня 2007 року- «Samsung Electronіcs Україна» офіційно повідомляє результати другого року існування ініціативи, спрямованої на поглиблення знань в області інформаційних технологій та підвищення рівня використання ІТ у навчальному процесі для учнів і вчителів середніх шкіл України.

MTI та фонд «Україна 3000»: Фінальний етап комп'ютеризації шкіл-інтернатів України

Дата: 29 травня 2007 року, 13:00.
Місце проведення: м. Тернопіль, вул. Братів Бойчуків, 6, Тернопільська обласна комунальна середня спеціальна загальноосвітня школа-інтернат

Компанія MTI та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», головою наглядової ради якого є Катерина Ющенко, в рамках спільної благодійної програми, напередодні Міжнародного дня захисту дітей, відкрили 29 травня 2007 року п’ятий комп'ютерний клас для вихованців Тернопільської обласної комунальної середньої спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з наслідками поліомієліту та церебральними паралічами, де навчаються 106 школярів від 7 до 16 років, нозологію яких складають: ДЦП, міопатія, важкі сколіози, інші захворювання спинного мозку та опорно-рухового апарату. Чергове відкриття класу є фінальним етапом довгострокової благодійної програми MTI та МБФ «Україна 3000» по комп'ютеризації спеціалізованих шкільних установ України.

Прикріплений файлРозмір
MTI_Ukraine 3000_Post-release_29-05-07 (1).doc391.5 КБ

MTI та фонд «Україна 3000»: відкрито четвертий комп'ютерний клас

Компанія MTI та Міжнародний благодійний фонд «Україна 3000», головою наглядової ради якого є Катерина Ющенко, в рамках спільної благодійної програми, відкрили 15 травня 2007 р, о 14:00 наступний комп'ютерний клас для вихованців Костопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату для дітей з ДЦП, де навчаються 116 дітей-інвалідів, шість з яких діти-сироти. Чергове відкриття класу є четвертим етапом довгострокової благодійної програми MTI та МБФ «Україна 3000» по комп'ютеризації спеціалізованих шкільних установ України.

Урочисту подію відвідали не лише представники столичних та обласних ЗМІ України, але й чимало гостей від обласної та районної адміністрації Рівненщини, зокрема: перший заступник Голови Костопільської облдержадміністрації, Ігор Грубий; начальник управління освіти та науки рівненської облдержадміністрації, Іван Вєтров; начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації, Василь Головатий; начальник відділу освіти райдержадміністрації, Людмила Новак; заступник голови райдержадміністрації, Зоя Дідич; перший заступник міського голови м. Костопіль, Михайло Заріцький; заступник начальника обласного управління охорони здоров’я, Віталій Бойко та інші посадові особи.

RSS-матеріал