Визначені володарі українських «Оскарів» у галузі інформаційних технологій

Асоціація підприємств інформаційних технологій України спільно з газетою «Channel Partner Україна» провела конкурс «Ukrainian IT-Channel Award 2011», який покликаний відзначити внесок компаній-учасниць українського каналу виробництва та поставки ІТ‑товарів і послуг у розвиток українського ІТ-ринку у 2011 році.

За підсумками голосування учасників ринку журі визначило десятьох переможців:

  • Кращим вендором апаратного забезпечення 2011 року було визнано Представництво ASUS Technology Pte Ltd. У цій номінації також до четвірки лідерів увійшли компанії: АРС by Schneider Electric, Інтел та Lenovo.

  • Переможцем номінації „Вендор програмного забезпечення” стала компанія Майкрософт Україна. У цій номінації кращими були також названі компанії: АБІ Україна, Доктор Веб-Україна та Лаборатория Касперського.

  • У номінації „Дистриб’ютор апаратного забезпечення” найбільшу кількість голосів отримала компанія Юг-Контракт. Призові місця також посіли компанії: ASBIS Україна, ERC, MTI.

  • У номінації „Дистриб’ютор програмного забезпечення” переможцем визнано компанію ERC. Призерами також стали компанії Бакотек, KM Disti та MONT Ukraine.

  • У номінації „Роздрібна компанія” кращою визнано мережу магазинів Comfy. До четвірки лідерів також увійшли мережі Ельдорадо, Технополіс та Фокстрот.

  • У номінації „Роздрібна компанія (онлайн)” абсолютним лідером став Інтернет-магазин «Rozetka». Призерами стали також компанії Allo, Protoria, SOKOL.

  • У номінації „Системний інтегратор” переможцем визнано компанію „Інком”. Призові місця також посіли компанії BMS Consulting, S&T Ukraine та Сітронікс інформаційні технології Україна.

  • У номінації „Сервісний центр” переможцем стала компанія F1Center. До четвірки кращих також увійшли сервісні центри компаній ERC, MTI та групи компаній МУК.

  • У номінації „Відкриття року” вищу нагороду отримали дві компанії: Навігатор – за розвиток у своїй діяльності нового напрямку системної інтеграції та LG Electonics – яка в 2011 відкрила торгуючий офіс. Призером у номінації також стали компанія Самсунг Електронікс Україна та компанія Avaya .

Церемонія нагородження переможців українського „Оскара” в ІТ-сфері проходила 15 грудня 2011 року у рамках Новорічної зустрічі членів АПІТУ в ресторані „Панорама”. Переможці «Ukrainian IT-Channel Award 2011» отримали призи та дипломи переможців.

Всі переможці були також відзначені Державним агентством з питань науки, інновацій та інформатизації України. Почесні грамоти переможцям за вагомий внесок у розвиток українського ринку інформаційних технологій вручав голова агентства – Володимир Семиноженко.

Довідково: АПІТУ включає 59 компаній, серед яких найбільші українські виробники комп'ютерної техніки, дистриб'ютори, роздрібні мережі, системні інтегратори, представництва зарубіжних виробників. Асоціація представляє перед державними органами і захищає інтереси своїх членів, розробляє і лобіює прийняття законодавства в інтересах розвитку ринку ІТ-продукції, формує та поширює основи ділової етики в діяльності ІТ - компаній, проводить маркетингові дослідження, сприяє неформальному спілкуванню і обміну інформацією між членами асоціації.

Відгук у медіях

Див. також: