Ukrainian IT Channel Awards

Визначені кращі ІТ компанії 2013 року

Через політичну кризу в країні Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) вирішила відмовитися від проведення четвертої щорічної церемонії нагородження переможців конкурсу«The Ukrainian IT-Channel Awards».

Голова Правління АПІТУ, видавець ВД СофтПрес Елліна Шнурко-Табакова: «У зв'язку з відміною церемонії нами було прийняте рішення оприлюднити список переможців і призерів конкурсу».

Ґрунтуючись на результатах опитування експертна рада конкурсу визначила за 2013 рік таких переможців і призерів у семи номінаціях:

«Вендор апаратного забезпечення»

 • переможець: Cisco Україна – за можливості з навчання партнерів, цінову політику і маркетингову підтримку;
 • призери – Dell Україна, HP Україна.

«Вендор програмного забезпечення»

 • переможець: Майкрософт Україна – за випуск інноваційних продуктів, маркетингову підтримку і  можливості з навчання партнерів;
 • призери – ABBYY УкраїнаЛабораторія Касперського.

«Дистриб’ютор апаратного забезпечення»

 • переможець: ERC – за якісне управління запасами, транспортну логістику і фінансові сервіси; 
 • призери: MTIЮг-Контракт.

«Дистриб’ютор програмного забезпечення»

 • переможець: СОФТПРОМ – за технічну компетенцію, послуги зі створення доданої вартості і логістику;
 • призери: ERCМУК.

«Роздрібна компанія»

 • переможець: Інтернет-супермаркет Розетка – за цінову політику і маркетингову стратегію;
 • призери: мережі магазинів побутової техніки: Comfy,Eldorado.

«Системний інтегратор»

 • переможець: IBM в Україні – за рівень компетенцій, послуги зі створення доданої вартості і значимі реалізовані проекти;
 • призери: BMS ConsultingSI BIS.

«Відкриття року»

 • переможець: ТМ «Розумники» – за унікальність і якість електронних інтерактивних мультимедійних засобів навчання, високу активність на ринку.

Веб-сторінка конкурсу: http://apitu.org.ua/awards.

Через останні події в країні церемонія нагородження переможців і призерів конкурсу «Ukrainian IT-Channel Awards 2013» відмінена

За рішенням Правління АПІТУ, традиційна зустріч учасників ІТ ринку для проведення церемонії нагородження переможців і призерів конкурсу «Ukrainian IT-Channel Awards 2013» не відбудеться через останні події у країні.
 
Інформація про переможців і призерів «Ukrainian IT-Channel Awards 2013» буде надана учасникам ринку і засобам масової інформації. Призи і дипломи будуть передані переможцям і призерам.

АПІТУ визначила 66 найкращих ІТ компаній

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) провела анкетування учасників ринку з метою визначення переможців у IV щорічному конкурсі «The Ukrainian IT Channel Awards».
 
За результатами анкетування визначено «довгий список» із 66 компаній, що претендують на перемогу і призові місця. У список увійшли ( в алфавітному порядку):

 • 12 вендорів апаратного забезпечення: Acer, Asus, Cisco, Dell, D -Link, Epson, HP, IBM, Lenovo, Oracle, Samsung, Sony
 • 12 вендорів програмного забезпечення: 1C, ABBYY, Adobe, Cisco, Dr Web, Eset, HP, IBM, Kaspersky Lab, Microsoft, Symantec, Vmware
 • 12 дистрибуторів апаратного забезпечення: Asbis, Diweave, Elko, ERC, KM Disti, Leater, MTI, MUK, Navigator, TDB, Yug-Contract, Мегатрейд
 • 6 дистриб'юторів програмного забезпечення: Axoft, Bakotech, ERC, MONT, MTI, Softprom, МУК
 • 12 роздрібних компаній: Allo.ua, Comfy, Diawest, Eldorado, Fotomag, FOTOS.ua, Foxtrot, mobilluck.com.ua, Moyo, Protoria, Rozetka, Sokol
 • 12 системних інтеграторів: AMI, BMS Consulting, De Novo, Everest, IBM, Incom, IT- Solutions, S&T Ukraine, SI BIS, TechExpert, VERNA, СІТРОНІКС ІТ
Дата і місце проведення церемонії нагородження переможців визначаються.

Детальніше про конкурс «The Ukrainian IT Channel Awards» див.http://apitu.org.ua/awards

Ukrainian IT Channel Awards 2013

До 20 декабря включительно проводится опрос участников рынка для определения победителей «Ukrainian IT Channel Awards – 2013».

Приглашаем Вас заполнить анкеты для оценки компаний в номинациях:

 1. Вендор аппаратного обеспечения
 2. Вендор программного обеспечения
 3. Дистрибьютор аппаратного обеспечения 
 4. Дистрибьютор программного обеспечения 
 5. Системный интегратор
 6. Открытие года

Исполнительная администрация АПИТУ гарантирует конфиденциальность анкет.

Если участником конкурса является Ваша компания, Вы вправе распространить ссылку на данную страницу http://apitu.org.ua/form среди Ваших партнеров и клиентов.

С 2010 года награды Ukrainian IT Channel Awards являются высшим признанием достижений компаний, которые участвуют в канале прозиводства и поставок ІТ товаров и услуг на рынке Украины.

Этот проект призван отметить вклад вендоров, дистрибьюторов, системних интеграторов, розничных компаний в развитие украинского ИТ-рынка, эффективную работу с партнерами в 2013 году. Наградами будут отмечены ИТ компании, ноказавшие наивысшую производительность, инновационность и выдающиеся достижения в ИТ канале Украины.

Церемония награждения Ukrainian IT Channel Awards 2013, на которой будут присутствовать ведущие игроки отрасли, состоится в середине января 2014 в Киеве. 

>> Посмотрите список победителей 2012 года.

Важные даты для Вашего календаря: 

 • Заполнение анкет: до 20 декабря 2013
 • Объявление списков финалистов (shortlists): до 30 декабря 2013
 • Церемония награждения: 16 января 2014 (дата ориентировочная)

Жюри конкурса состоит из членов Правления АПИТУ, медиа-экспертов, а также сотрудников аналитических компаний.

Названі переможці конкурсу «Ukrainian IT-Channel Award 2012»

Асоціація підприємств інформаційних технологій України втретє провела конкурс «Ukrainian IT-Channel Award 2012», який покликаний відзначити внесок компаній-учасниць українського каналу виробництва та поставки ІТ‑товарів і послуг у розвиток українського ІТ-ринку у 2012 році.

За підсумками голосування учасників ринку і враховуючи думку експертів, журі визначило переможців у семи номінаціях:

 • Кращим вендором апаратного забезпечення 2012 року було визнано Українське представництво компанії Cisco. У цій номінації також до трійки лідерів увійшли компанії: Lenovo та OKI Printing Solutions.
 • Переможцем номінації „Вендор програмного забезпечення” стала компанія Майкрософт Україна. У цій номінації кращими були також названі компанії: IBM в Україні та Лаборатория Касперського.
 • У номінації „Дистриб’ютор апаратного забезпечення” найбільшу кількість голосів отримала компанія МТІ. Призові місця також посіли компанії: ERC, Юг-Контракт.
 • У номінації „Дистриб’ютор програмного забезпечення” переможцем визнано компанію СОФТПРОМ. Призерами також стали компанії: ERC та MONT Ukraine.
 • У номінації „Роздрібна компанія” абсолютним лідером став Інтернет-магазин «Rozetka». Призерами стали мережі магазинів Comfy та Moyo.
 • У номінації „Системний інтегратор” переможцем визнано компанію SI BIS. Призові місця також посіли компанії De Novo та E-consulting .
 • У номінації За особливі досягнення вищу нагороду отримала компанія МУК – яка активно проявила себе на ІТ-ринку, як унікальна компанія, що поєднує основний напрямок своєї діяльності - дистрибуцію комп'ютерної техніки, периферійного і мережного обладнання - з активною участю в розробці та впровадженні проектів, що використовують цю техніку. Призерами у номінації також стали компанії: Adobe, Logitech та бренд Prestigio .

Церемонія нагородження переможців українського „Оскара” в ІТ-сфері пройшла 19 грудня 2012 року у рамках Новорічної зустрічі членів АПІТУ в ресторані „All in Bar”.  Присутніми на церемонії були представники 52 провідних ІТ-компаній, а також представники органів державної влади: Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації .

Переможці «Ukrainian IT-Channel Award 2012» отримали призи та були відзначені почесними грамотами Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України за вагомий внесок у розвиток українського ринку інформаційних технологій .

Новорічна зустріч компаній-членів АПІТУ

19 грудня 2012 року о 18:30 в ресторані "All in Bar", що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Хрещатик, 14 (готель Хрещатик) відбудеться чергова новорічна зустріч членів АПІТУ.

У програмі — традиційна церемонія вручення нагород „Ukrainian IT-Channel Award 2012”, звукове супроводження під керівництвом лауреата міжнародних конкурсів і джазових фестивалів Богдана Кравчука (саксафон), фуршет, спілкування. Дрес-код — не визначений.

Для представників компаній, що не є членами АПІТУ, вартість участі становить 800 грн.

Відео з церемоній 2010 і 2011 див. http://apitu.org.ua/award

Реєстрація учасників: mailto: office@apitu.org.ua та/або

за телефоном +38 044 236 4859

The Ukrainian IT-Channel Award 2012

Жюри конкурса «The Ukrainian IT-Channel Award», состоящее из членов Правления АПИТУ, определило компании, которые будут удостоены наград в 2012 году

Заседанию жюри предшествовали опрос участников рынка и круглый стол с участием представителей компаний — победителей прошлых лет. 

Церемония награждения состоится 19 декабря 2012 на традиционной новогодней встрече АПИТУ. 

Будут награждены лучшие компании года в семи номинациях:

The Ukrainian IT-Channel Award 2012

Ассоциация предприятий информационных технологий Украины (АПИТУ) приглашает  к участию в голосовании для определения компаний, которые будут удостоены наград «The Ukrainian IT-Channel Award 2012».

Этот проект призван отметить вклад вендоров, дистрибьюторов, системних интеграторов, розничных компаний в развитие украинского ИТ-рынка, эффективную работу с партнерами в 2012 году.

Жюри конкурса состоит из членов Правления АПИТУ, медиа-экспертов, а также сотрудников аналитических компаний.

Во вложении вы найдете файл с номинациями, критериями оценки и списком номинантов, составленным жюри. Списки являются открытыми, т.е. можно дописывать компании, отсутствующие в списках.

Пожалуйста, проставьте оценки от 0 до 5 напротив названий компаний-номинантов в соответствующих вкладках.

Внимание, все оценки положительные! Т.е. выставляя компании любую оценку (от "1" до "5") Вы тем самым увеличиваете ее шанс получить награду. Оценка "0" приравнивается к незаполненному полю.

Проставьте Ваши оценки и отправьте заполненный файл по адресу awardapitu.org.ua до 1 декабря 2012.

Церемония награждения победителей состоится в декабре на традиционной новогодней встрече АПИТУ.

Прикріплений файлРозмір
VOTING GRID_AWARDS_2012.xls53.5 КБ

The Ukrainian IT Channel Award 2012 — номінації, критерії оцінки і списки номінантів (ПРОЕКТ)

Ассоциация предприятий информационных технологий Украины (АПИТУ) проводит подготовку конкурса «The Ukrainian IT Channel Award – 2012».

Предполагается награждение лучших компаний года в семи номинациях:
 1. Вендор аппаратного обеспечения  
 2. Вендор программного обеспечения
 3. Дистрибьютор аппаратного обеспечения
 4. Дистрибьютор программного обеспечения
 5. Розничная компания
 6. Системный интегратор
 7. Открытие года
Ниже и во вложенном файле — проект критериев оценки для каждой номинации и списки компаний-номинантов.
 
При наличии замечаний и дополнений — просим сообщить сегодня, 16 ноября до конца дня на адрес office@apitu.org.ua
 
Анкеты для заполнения (с учетом поступивших замечаний и дополнений) планируем разослать утром 19 ноября (ПН).
 

Критерии оценки и списки компаний-номинантов (проект)

 
Вендор аппаратного обеспечения
 
Критерии оценки:

«Ukrainian IT-Channel Award» увійшов до Вікіпедії

Стаття «Ukrainian IT-Channel Award» створена в українській Вікіпедії. 

Стаття містить інформацію про конкурс та списки призерів за роками.

 

Визначені володарі українських «Оскарів» у галузі інформаційних технологій

Асоціація підприємств інформаційних технологій України спільно з газетою «Channel Partner Україна» провела конкурс «Ukrainian IT-Channel Award 2011», який покликаний відзначити внесок компаній-учасниць українського каналу виробництва та поставки ІТ‑товарів і послуг у розвиток українського ІТ-ринку у 2011 році.

За підсумками голосування учасників ринку журі визначило десятьох переможців:

Ukrainian IT-Channel Award 2011

Ассоциация предприятий информационных технологий Украины (АПИТУ) и газета «Channel Partner Украина» ИД «СофтПресс», приглашает  к участию в голосовании для определения компаний, которые будут удостоены наград «Ukrainian IT-Channel Award 2011».

Этот проект призван отметить вклад вендоров, дистрибьюторов, системних интеграторов, розничных и сервисных компаний в развитие украинского ИТ-рынка, эффективную работу с партнерами в 2011 году.

Жюри конкурса состоит из членов Правления АПИТУ, медиа-экспертов, а также сотрудников аналитических компаний.

Во вложении вы найдете файл с номинациями, критериями оценки и списком номинантов, составленным жюри. Списки являются открытыми, т.е. можно дописывать компании, отсутствующие в списках.

Пожалуйста, проставьте оценки от 0 до 5 напротив названий компаний-номинантов в соответствующих вкладках.

Внимание, все оценки положительные! Т.е. выставляя компании любую оценку (от "1" до "5") Вы тем самым увеличиваете ее шанс получить награду. Оценка "0" приравнивается к незаполненному полю.

Проставьте Ваши оценки и отправьте заполненный файл по адресу awardapitu.org.ua

Прикріплений файлРозмір
VOTING GRID_AWARDS_2011.xls52.5 КБ

Ukrainian IT Chanel Award

Недавно ми вітали переможців Ukrainian IT Chanel Award. Однак вже час розпочинати підготовку до наступного конкурсу. Корисним може видатися досвід рейтингу the Annual Report Card, який проводить CRN

RSS-матеріал