Рекомендації щодо застосування законодавства у сфері захисту персональних даних

16 серпня 2012 року Державною службою України з питань захисту персональних даних організовано та проведено черговий безкоштовний семінар з низки заходів в рамках інформаційної кампанії з метою доведення до відома широкого кола громадськості інформації щодо системи правового регулювання захисту персональних даних в Україні та функціонування ДСЗПД. Тема семінару: «Рекомендації щодо застосування законодавства у сфері захисту персональних даних».

Участь у заході взяли представники державних органів, бізнесу, громадських організацій, банків, фармацевтичних компаній, інтернет провайдери.

На семінарі працівниками ДСЗПД були висвітлені наступні питання:

·         проблемні питання, що виникають під час практичного застосування законодавства у сфері захиступерсональних даних – рекомендації ДСЗПД щодо їх розв’язання  (доповідач: Степаненко Тетяна);

·         відповідальність за порушення вимог законодавства у сфері захисту персональних даних (доповідач: Домбровська Леся).

Учасники семінару мали можливість отримати компетентні відповіді на запитання в рамках запропонованої тематики, а також, презентаційний та рекомендаційний матеріал, що був висвітлений в ході проведення заходу.

Джерело: http://zpd.gov.ua