Перший український міжнародний форум з електронного урядування «International Ukrainian E-governance - Forum»

Перший український міжнародний форум з електронного урядування «International Ukrainian E-governance - Forum» проходитиме з 26 по 28 листопада 2012 року у місті Києві, Україна.

Форум проводиться за офіційної підтримки Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України (www.dknii.gov.ua).

Організатором Форуму є Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека та інформаційні технології» (www.vaibit.org), яка має успішний досвід проведення міжнародного форуму з електронного цифрового підпису в Україну «PKI-FORUM UKRAINE» (www.pki-forum.com.ua).

Співорганізатори Форуму: Національна академія державного управління при президентові України (НАДУ) - головний державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації у загальнонаціональній системі підготовки, перепідготовки і підвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, підзвітний Президентові України. Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій» (АПРІТ), яка має успішний досвід в проведенні, починаючи з 2008 р., щорічної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.

Програма Форуму передбачає проведення дискусій за такими напрямками:

  • правові основи використання та надання державних (адміністративних) послуг в електронній формі в Україні;
  • надання державних (адміністративних) послуг в електронній формі: досвід і практика України та міжнародний досвід;
  • електронний документообіг як елемент електронного урядування: практика реалізації проектів в Україні та світі;
  • використання «хмарних технологій» при реалізації проектів електронного урядування: проблеми впровадження та безпеки;
  • інші актуальні питання реалізації електронного урядування.

Організатори Форуму ставлять перед собою завдання створення інформаційного майданчика для початку дискусії, обміну думками і досвідом між експертами, представниками державних органів і бізнесу, що дозволить всім учасникам дізнатися про інноваційні рішення та досягнення в сфері розвитку систем і сервісів електронного урядування, електронного документообігу, способи вирішення проблемних питань, пов'язаних з особливостями нормативно-правового регулювання і технологічними бар'єрами, ознайомитися кращими та реалізованими практиками у сфері eGov в Україні та світі.

З інформацією про Форум, умови участі, попередньою програмою, а також форматах виступів і доповідей, пропонуємо ознайомитися у відповідних розділах сайту Форуму (www.e-gov-forum.com.ua).

Організаторами Форуму будуть розглянуті всі пропозиції щодо тематичного наповнення програми, кандидатур експертів і доповідачів.

З питань участі, внесення пропозицій до програми Форуму, реєстрації доповідей, а також питань спонсорської підтримки, звертайтеся:  

тел. / факс: +38 044 227-83-02, +38 093 533-21-34 , е-mail:infovaibit.org.

Контактна особа - Рекмет Віра, секретар Всеукраїнської асоціації «Інформаційна безпека та  інформаційні технології».