Податкові пільги та перспективи розвитку IT – галузі в Україні. Круглий стіл.

11 вересня компанія Intercomp Global Services спільно з Единбурзькою бізнес-школою в Україні (Edinburgh Business School) запрошують Вас взяти участь у круглому столі на тему: «Податкові пільги та перспективи розвитку IT – галузі в Україні».

В рамках круглого столу, учасники та експерти зможуть обговорити:

  • Кому дійсно буде вигідний закон про пільги для IT-компаній? Про які пільги йдеться в Законі? Хто зможе скористатися пільгами? Що чекає ІТ-сферу в Україні?
  • Зміни в режимі оподаткування IT послуг. Перелік видів діяльності IT-галузі, які попадають під пільги.
  • Боротьба з «витоком» кадрів в IT-галузі України. Методи залучення й утримання персоналу.
  • Підвищення прозорості бізнесу шляхом нових підходів до оподаткування діяльності IТ-компаній: побудова найменш ризикової і ефективної з податкової точки зору структури. Бізнес-аналітика: структура корпоративної звітності.

Учасники круглого столу розкажуть про питання, пов’язані з юридичним оформленням і оподаткуванням діяльності у сфері інформаційних технологій, про ведення кадрового обліку, про досвід використання аутсорсингових рішень. Експерти ринку поділяться практичним досвідом, а також проаналізують і оцінять доцільність використання аутсорсингових моделей, закцентують увагу на те, як ефективніше будувати роботу з зовнішніми підрядниками.

Інформація про спікерів:

Даніїл Шаш, Генеральний директор Intercomp Global Services Україна.

Краткова Ольга, Керівник фінансової служби, Експерт з оподаткування та корпоративним звітам Intercomp Global Services Україна.

Всі учасники круглого столу можуть брати активну участь в обговоренні теми, тому просимо Вас заздалегідь підготувати свої питання, аргументацію своєї позиції або приклади використання аутсорсингу в своїй практиці.

Дата: 11 вересня 2012 р.

Час: 18:30 – 20:00

Місце: Edinburgh Business School EE, Київ, вул. Довнар-Запольського 9/10, 2 поверх (станція метро Лук’янівська)

Телефон: (044) 221-17-71     

Умови участі: Безкоштовно, за умови підтвердженої реєстрації! http://britishmba.in.ua/event/opentabl/