Перший український міжнародний форум з електронного урядування. Київ, 26-28 листопада 2012

З 26 по 28 листопада 2012 у Києві, конференц-зал «Європейський», готель «Президент-Готель», вул. Госпітальна, 12, пройде Перший український міжнародний форум з електронного урядування «International Ukrainian E-governance Forum».

Форум проводиться за офіційної підтримки Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України — www.dknii.gov.ua.

Організатором Форуму є Всеукраїнська асоціація «Інформаційна безпека й інформаційні технології».
 
Співорганізатори Форуму:
  • Організація з безпеки і співробітництва в Європі, Координатор проектів ОБСЄ в Україні – займається реалізацією проектів, розроблених з ініціативи українських урядових та неурядових організацій та затверджених Міністерством закордонних справ України.
  • Національна академія державного управління при президентові України (НАДУ) – головний державний вищий навчальний заклад IV рівня акредитації у загальнонаціональній системі підготовки, перепідготовки іпідвищення кваліфікації державних службовців, посадових осіб органів місцевого самоврядування, підзвітний Президентові України.
  • Всеукраїнський благодійний фонд «Асоціація підтримки та розвитку інформаційних технологій» (АПРІТ), яка має успішний досвід в проведенні, починаючи з 2008 р., щорічної Всеукраїнської студентської олімпіади з програмування.
Організатори Форуму ставлять перед собою завдання створення інформаційного майданчика для початку дискусії, обміну думками і досвідом між експертами, представниками державних органів і бізнесу, що дозволить всім учасникам дізнатися про інноваційні рішення та досягнення в сфері розвитку систем і сервісів електронного урядування, електронного документообігу, способи вирішення проблемних питань, пов'язаних з особливостями нормативно-правового регулювання і технологічними
бар'єрами.
 
Реалізація цієї ініціативи дасть можливість учасникам Форуму підтвердити власні позиції і, що важливо, посприяти зміцненню статусу України як країни, яка своїм науковим потенціалом та практичним досвідом сприяє розвитку співробітництва у сфері інформаційно-комунікаційних технологій.
 
Програма Форуму передбачає проведення дискусій в форматах пленарних засідань та круглих столів з актуальних питань електронного урядування, що дозволить його учасникам ознайомитися з кращими реалізованими практиками у сфері eGov в Україні та світі.
 
Партнерами Форуму можуть стати організації, що можуть надавати будь-яку допомогу в організації Форуму, залежно від роду діяльності організації. Умови партнерства обговорюються індивідуально з кожним партнером. 
 
Сайт форуму: www.e-gov-forum.com.ua