Комітет з питань науки і освіти пропонує оновити склад Консультативної ради з питань інформатизації при Верховній Раді України

Консультативну раду з питань інформатизації при Верховній Раді України створено відповідно до Постанови Верховної Ради № 77/98-ВР від 04.02.98 р. з метою сприяння парламенту у виробленні політики у сфері інформатизації з урахуванням найновіших досягнень і технологічних рішень.

Відповідно до цієї Постанови зміни до складу Ради вносяться Головою Верховної Ради України за поданням Комітету.

Розглянувши подання голови Консультативної ради академіка Михайла Згуровського, який запропонував оновити склад Ради у зв´язку з потребою додаткового включення до її складу народних депутатів шостого скликання, Комітет вирішив підтримати цю пропозицію та внести відповідне подання Голові Верховної Ради Арсенію Яценюку.

Члени Комітету підтримали пропозиції щодо оновленого складу Консультативної ради, яку очолить ректор Національного технічного університету "Київський політехнічний інститут", академік НАН України Михайло Згуровський. До складу Ради також пропонується включити народних депутатів Катерину Самойлик, Олександра Донія, Віталія Коржа, Володимира Литвина, Олега Шевчука.

Джерело: http://portal.rada.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=110142&cat_i...