Вітаємо компанію Data Link - нового Члена АПІТУ

Data Lіnk стала 34-м дійсним членом Асоціації підприємств інформаційних технологій України

Із вступом до АПІТУ компанія Data Lіnk має намір покращити якісні показники росту і знайти в асоціації нових партнерів. Також, об’єднання в одній асоціації з провідними компаніями ІT-індустрії України дозволить компанії Data Lіnk покращити свою роботу на ринку інформаційних технологій і спільно з членами АПІТУ сприяти розвитку цього важливого для економічного і соціального життя України сегменту.

«Ми розділяємо місію АПІТУ і вважаємо, що консолідація учасників ІТ - ринку – єдиний шлях до широкого поширення високих технологій в українському суспільстві і досягнення у даній сфері світових стандартів. Об’єднання зусиль навколо інформатизації і підвищення доступності ІТ-послуг та товарів це перспективна інвестиція у національний розвиток» вважають співзасновники компанії Павло Гайдук та Дмитро Данильченко.

Директор компанії Data Lіnk, Павло Гайдук також відзначив високу активність АПІТУ у сфері правової підтримки членів Асоціації: «Дуже важливо, щоб влада і бізнес знаходили спільну мову, адже зазвичай ми переслідуємо однакові цілі, але без взаємного діалогу й підготовки правової бази їх реалізація неможлива. Ми ретельно дослідили законодавчі ініціативи АПІТУ і вважаємо їх дієвими та успішними».

Про компанію Data Lіnk

Компанія Data Lіnk http://datalink.com.ua заснована у 2006 році і є провідним постачальником кабельно-провідникової продукції, обладнання для структурованих кабельних систем, систем безпеки, супутникового і кабельного телебачення.

Конкурентна позиція компанії – результат високої якості продукції, налагодженої структури логістики, широкого асортименту, постійної наявності продукції на складі і розуміння потреб клієнтів. Підтвердженням надійності і стабільності Data Lіnk став вступ компанії до Київської торгово-промислової палати і Торгово-промислової палати України.

«Ідеологія компанії Data Lіnk – це глибока орієнтація на потреби клієнтів, на їх враження і задоволення від співпраці з нашою компанією. Наша мета – досягти найкращої якості обслуговування. Для нас важливо, щоб наші партнери могли довіритися нам» стверджує комерційний директор Data Lіnk Дмитро Данильченко.

Компанія активно зростає і в планує найближчим часом розвивати постачання обладнання для ІT-індустрії і розширювати асортимент продукції для систем безпеки. Зараз компанія розповсюджує на ринку такі відомі бренди як Data Link, Eurosky, Sprint, D-link, Commax, Crow.

Про АПІТУ

Асоціація підприємств інформаційних технологій України http://apitu.org.ua об’єднує 34 IT-компанії, серед яких найкрупніші дистриб’ютори, виробники комп’ютерної техніки, роздрібні мережі, системні інтегратори, представництва іноземних компаній. Метою асоціації є координація і консолідація зусиль ІТ-компаній України для вирішення проблем їх професійної діяльності, що становлять спільний інтерес.

Моніторинг публікацій

http://cna.com.ua/ru/press/1188