Названі переможці конкурсу «Ukrainian IT-Channel Award 2012»

Асоціація підприємств інформаційних технологій України втретє провела конкурс «Ukrainian IT-Channel Award 2012», який покликаний відзначити внесок компаній-учасниць українського каналу виробництва та поставки ІТ‑товарів і послуг у розвиток українського ІТ-ринку у 2012 році.

За підсумками голосування учасників ринку і враховуючи думку експертів, журі визначило переможців у семи номінаціях:

  • Кращим вендором апаратного забезпечення 2012 року було визнано Українське представництво компанії Cisco. У цій номінації також до трійки лідерів увійшли компанії: Lenovo та OKI Printing Solutions.
  • Переможцем номінації „Вендор програмного забезпечення” стала компанія Майкрософт Україна. У цій номінації кращими були також названі компанії: IBM в Україні та Лаборатория Касперського.
  • У номінації „Дистриб’ютор апаратного забезпечення” найбільшу кількість голосів отримала компанія МТІ. Призові місця також посіли компанії: ERC, Юг-Контракт.
  • У номінації „Дистриб’ютор програмного забезпечення” переможцем визнано компанію СОФТПРОМ. Призерами також стали компанії: ERC та MONT Ukraine.
  • У номінації „Роздрібна компанія” абсолютним лідером став Інтернет-магазин «Rozetka». Призерами стали мережі магазинів Comfy та Moyo.
  • У номінації „Системний інтегратор” переможцем визнано компанію SI BIS. Призові місця також посіли компанії De Novo та E-consulting .
  • У номінації За особливі досягнення вищу нагороду отримала компанія МУК – яка активно проявила себе на ІТ-ринку, як унікальна компанія, що поєднує основний напрямок своєї діяльності - дистрибуцію комп'ютерної техніки, периферійного і мережного обладнання - з активною участю в розробці та впровадженні проектів, що використовують цю техніку. Призерами у номінації також стали компанії: Adobe, Logitech та бренд Prestigio .

Церемонія нагородження переможців українського „Оскара” в ІТ-сфері пройшла 19 грудня 2012 року у рамках Новорічної зустрічі членів АПІТУ в ресторані „All in Bar”.  Присутніми на церемонії були представники 52 провідних ІТ-компаній, а також представники органів державної влади: Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері зв'язку та інформатизації .

Переможці «Ukrainian IT-Channel Award 2012» отримали призи та були відзначені почесними грамотами Державного агентства з питань науки, інновацій та інформатизації України за вагомий внесок у розвиток українського ринку інформаційних технологій .