Участь АПІТУ у V Національній виставці-презентації «Інноватика в сучасній освіті»

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПИТУ)  взяла участь у V-ій національній  виставці-презентації  «Інноватика в сучасній освіті», що відбулася з 22 по 24 жовтня 2013 р. у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

Організаторами  виставки виступили: Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України і компанія «Виставковий Світ».

На виставці були представлені навчальні заклади, наукові установи, методичні центри, регіональні та муніципальні органи управління освітою, видавництва, підприємницькі структури, що забезпечують засобами навчання галузь освіти з усіх регіонів України, а також учасники з Китайської Народної Республіки, Росії, США та Франції.

Представники АПІТУ на своєму стенді інформували учасників і гостей виставки про діяльність Комітету АПІТУ з освіти, щодо експертного впливу на органи державної влади у сфері освіти для поширення  ІКТ в освіті, про спеціальні пропозиції і програми для закладів освіти, які пропонують компанії-члени АПІТУ.

У процесі підготовки до виставки були зібрані матеріали про рішення у сфері освіти від 13 компаній  членів АПІТУ. На основі ци матеріалів був створений сайт http://apitu4education.wordpress.com, а також випущена накладом у 300 примірників брошура «Асоціація підприємств інформаційних технологій України  для освіти». Свої продукти для освіти на стенді АПІТУ продемонстрували компанії-члени Асоціації: ASUS, Epson та Литер  і отримали лише позитивні відгуки від відвідувачів. Більше 150 представників навчальних закладів були поінформовані про АПІТУ, її діяльність та рішення для освіти, що пропонують її члени.

АПІТУ звертається до освітян з проханням надати інформацію щодо проблемних питань, можливих пропозицій з їх вирішення, спільних кроків освітян, держави і бізнесу в усіх аспектах впровадження ІКТ в дошкільну, початкову та середню освіту.