АПІТУ поповнилася двома новими членами

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ) поповнилася двома новими членами: асоційованими членами АПІТУ стали ТОВ «ДонбасІнформЗв'язокСервіс» та Громадська організація «ІСАКА Київ». На сьогодні Асоціація включає в себе 59 ІТ-компаній.

ТОВ «ДонбассІнформЗв'язокСервіс» (http://dics.ua/) - веде свою історію з 1996 року. За роки існування компанія заслужила повагу клієнтів і стала знаним системним інтегратором. Спочатку компанія займалася створенням структурованих кабельних мереж і телефонією. З кожним роком компанія «ДІЗС» все більше розширювала спектр послуг і разом з системною інтеграцією, побудовою ЛВС і СКС та наданням послуг зв'язку та Інтернет-доступу, почала надавати послуги з проектування, створення та супроводження систем охоронного відеоспостереження, систем контролю доступу, систем управління готельним бізнесом, систем гарантованого електроживлення, систем безготівкових платежів, IP-TV, Digital Media Signage та інших інформаційних систем.

Громадська організація «ІСАКА Київ» (http://www.isaca.org.ua/) - ISACA є всесвітньовідомою організацією з розробки методологій і стандартів у галузі управління, аудиту та безпеки інформаційних технологій (ІТ). Асоціація є співавтором поширеного у всьому світі стандарту з ІТ-управління CobiT, а також учасником багатьох інших методологічних проектів в області ІТ. Більше 10 000 фахівців у світі отримали сертифікації CISA і CISM, які впровадила саме ISACA. Місією Київського відділення ISACA є просування і впровадження зрілих процесів ІТ-управління в Україні для забезпечення довіри користувачів і організацій до надійності інформаційних систем та їх цінності.

АПІТУ (http://apitu.org.ua) системно вирішує проблеми ІТ-підприємств шляхом розробки та просування проектів державних нормативно-правових актів; уніфікує правила співпраці з партнерами та споживачами; здійснює інформаційну підтримку і сприяє спілкуванню керівників і фахівців компаній - Членів Асоціації, досліджує і розвиває ІТ ринок. До складу АПІТУ входить 59 компаній - виробники ІТ товарів і послуг, вітчизняні дистриб'ютори, роздрібні мережі, системні інтегратори, представництва зарубіжних компаній. Серед них: AMD, ASBIS, ASUS, Cisco, Complex Solutions, Dell, E-consulting, ELKO, Epson, ERC, GfK Ukraine, Hi-Tech, IBM, Intel, IT-Solutions, KMDISTI, Lenovo, Microsoft, NIS, Oki, Panasonic, PLP Law Group, Samsung, Schneider Electric Ukraine, SI BIS, Soft Xpansion Ukraine, TechExpert,  Ай-Ленд Сервіс, Ай-тодор, АМІ, Арт-мастер,  Бакотек, Василь Кісіль і Партнери, Верна, Діавест, ДІЗС, Еверест, Енвижн-Україна, ІСАКА Київ, КПМГ-Україна, Лабораторія Касперського, Литер, МТІ, МУК, Навігатор, Парк Електроніки, Протон, Рома, Семантика плюс, Синергія, Софтпрес, Софтпром, Техніка для бізнесу, Троян, Укртранссервіс, Юг-Контракт,  Юрсофт, Юскутум, ЮСофт НТІ.