Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine 2015»

Всеукраїнська конференція «Telecom Ukraine 2015» запрошує представників телекомунікаційних компаній України приєднатися до професійної зустрічі для обговорення сучасного стану галузі телекомунікацій та подальшого розвитку телеком-індустрії України.

Конференція відбудеться з 2 по 6 вересня 2015 року в м. Одесі (готель Gagarinn) та об'єднає понад 300 фахівців - керівників підприємств у галузі зв’язку, інформатизації та телекомунікацій, представників держави, громадських діячів та інших сторін, зацікавлених в розвитку вітчизняної галузі телекомунікацій.

Для забезпечення ефективного обміну інформацією організатори підготували мультисекційний формат, який передбачає як об’єднані пленарні засідання та дискусії, так і відокремлені тематичні секції та робочі групи, що відбуватимуться паралельно і забезпечать можливість вибору секції, що задовольнить інтерес кожного учасника Конференції.

Протягом трьох робочих днів Конференції (3-5 вересня 2015 р.) відбудуться:

- об’єднані пленарні засідання та панельні дискусії за участі представників влади, фахівців та експертів ринку, а також тематичні секції, присвячені взаємодії бізнесу та держави;

-      профільні робочі групи та засідання щодо роз’яснення та обговорення нововведень та змін у законодавстві;

-      тематичні секції щодо представлення нових рішень та технологій від ведучих виробників і постачальників обладнання;

-      міні-виставка з демонстрацією сучасного обладнання та сервісів для галузі;  

-      дискусійні групи з обговорення ефективних економічних показників бізнесу, дієвих маркетингових програм та правил чесної гри на ринку.

Організовані вечірні програми (2-5 вересня 2015 р.) дозволять учасникам Конференції продовжити спілкування з колегами, партнерами та друзями у неформальній атмосфері та відпочити від інформаційно насичених робочих днів Конференції.

«Telecom Ukraine 2015»  -  це професійна зустріч учасників ринку телекомунікацій для обговорення найактуальніших питань галузі, можливість приймати безпосередню участь у процесі розвитку ринку, обмін практичним досвідом та отримання цінної інформації щодо нових технологій, приємне спілкування у колі друзів, колег та партнерів.

Організатори Конференції: ІнАУ, ДП «Українська мережа обміну трафіком», Telecom Summit та Telecom Fiesta.

Партнери Конференції: Асоціація підприємств інформаційних технологій України, Асоціація «Телекомунікаційна палата України», Асоціація «Укртелемережа», Всеукраїнська асоціація операторів кабельного телебачення і телеінформаційних мереж.

Регіональний партнер Конференції: компанія TENET.

Спеціальні партнери Конференції: OmniLink та Датагруп.

УМОВИ УЧАСТІ

РЕЄСТРАЦІЯ

Опитування щодо тематичного наповнення програми Конференції

Детальна інформація про Конференцію

Приєднуйтесь до нас у Facebook та не пропустіть найцікавішого.

З питань участі у конференції, співпраці та спонсорства звертайтеся за ел. адресою conference@inau.org.ua   або за тел.: (044) 278-29-25.