Зустріч членів АПІТУ із Сергієм Тарутою

20150727_171021

Для розвитку бізнесу та власного розвитку як особистості, необхідно не тільки спілкування з партнерами і конкурентами в сфері IT, а й з успішними людьми з інших сфер – політики, бізнесу, науки, мистецтва, спорту.

Асоціація підприємств інформаційних технологій України організовує на регулярній основі зустрічі з такими цікавими людьми.

Поршою такою зустріччю, що відбулася ще в 2014, була зустріч із заступником глави Адміністрації Президента України Дмитром Шимківим. 

27 липня 2015 відбулася зустріч із Сергієм Тарутою — мільярдером, співвласником ІСД, колишнім головою Донецької облдержадміністрації, а нині народним депутатом України. 

Протягом півтори години пан Тарута коротко розповідав про свій життєвий шлях, детально зупинився на політичних, соціально-економічних і культурно-освітніх проблемах України, проблемах російсько-української війни, а насамкінець розповів про принципи відбору персоналу, яких він дотримувався.

У виступі пана Сергія відчувалася відвертість думок і щирі переживання за майбутнє України. Про додану вартість, яка створюється тільки мізками, про створений паразитуючий клас чиновників, про необхідність перезавантаження влади, необхідність дій жорсткої команди в умовах браку часу, про те що від краху владу зараз рятує лише інфляція та девальвація, про неминучість соціального вибуху якщо влада не займеться економікою, про відсутність в економіці запасу міцності, проїдання кредитів, роль бізнесу у порятунку країни, відсутність окресленої для народу  перспективи, відсутність партій, які були б створені не для протидії іншим партіям, а для порятунку країни, необхідність створення інвестиційного клімату, недолугу інформаційну політику, розуміння щастя народу, як його свободу, безпеку і здоров'я, необхідність повної незалежності прокуратури, визначення з державною моделлю — президентською чи парламентською, необхідність відмови від лобізму окремого бізнесу, натомість лобіювання загальних інтересів та ще про багато цікавих речей розповів Сергій Тарута. 

У зустрічі взяли участь близько 30 осіб — представники компаній-членів АПІТУ члени Правління Володимир Цой (MTI), Ігор Федченко (SI BIS), Олександра Ткаченко (EPSON), представники партнерських асоціацій. Серед запрошених були генеральний директор УДЦР Володимир Корсун, а також директор з ІТ цього підприємства Вікторія Трощенко.  

Модерувала розмову голова правління АПІТУ Елліна Шнурко-Табакова.

Наступна зустріч запланована на 30 липня. Гостем АПІТУ буде Сергій Гусовський, відомий київський ресторатор, керівник фракції «Самопоміч» у міськраді Києва, майбутній кандидат у голови міста.

20150727_171048

20150727_171101

taruta