Порядок денний засідання Комітету з питань податкової та митної політики Верховної Ради України, 18 червня

КОМІТЕТ З ПИТАНЬ ПОДАТКОВОЇ ТА МИТНОЇ ПОЛІТИКИ
_____________________________________________________
(вул.Липська, 3, Великий зал №2, о 15.00)

18 червня

1.Проект Закону про внесення зміни до статті 14 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (щодо здійснення експорту спирту етилового) (р.№2461 Кабінет Міністрів України).

2.Проект Закону про внесення зміни до Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (р.№2462 Кабінет Міністрів України).

3.Проект Закону про податок на нерухоме майно (нерухомість), відмінне від земельної ділянки (р.№2378 н.д. Г.Москаль).

4.Проект Закону про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів з питань відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва (р.№2405 н.д. О.Шустік, І.Воротнюк, Є.Корнійчук).

5.Проект Закону про внесення змін до статті 4 Декрету Кабінету Міністрів України "Про державне мито" (р.№2458 н.д. В.Стретович).

6.Проект Закону про внесення змін до статті 5 Закону України "Про податок на додану вартість" (щодо операцій, що звільнені від оподаткування) (р.№2467 н.д. М.Папієв).

7.Проект Закону про внесення змін до статті 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо надання податкової соціальної пільги особам, які мають дітей) (р.№2431 н.д. А.Щербань).

8.Проект Закону про внесення змін до Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" (щодо ставки податку з доходу власника особистого селянського господарства, розмір якого збільшений в результаті отриманої земельної частки (паю)) (р.№2444 н.д. І.Заєць).

9.Проект Закону про внесення змін до Митного тарифу України, затвердженого Законом України "Про Митний тариф України" (щодо одягу та інших виробів, що використовувалися) (р.№2453 н.д. П.Костенко).

10.Проект Закону про внесення змін до підпункту "з" підпункту 4.4.2 пункту 4.4 статті 4 Закону України "Про погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами" (р.№2582 н.д. С.Терьохін).

11.Різне.