Обмін досвідом з ІКТ-асоціаціями Румунії

11-13 червня 2008 делегація представників українських ІКТ-асоціацій перебувала в Бухаресті, де відбулася презентація компакт диску "Державні стратегії, що впливають на румунський ІКТ-сектор" - Public policies with an impact on the Romanian ICT sector.

До складу делегації, поїздка якої була профінансована Інститутом Світового банку, входили:

  • Юрій Пероганич - генеральний директор АПІТУ
  • Олексій Коженкін - виконавчий директор "ІТ України"
  • Тетяна Попова - голова правління ІнАУ

У презентації, організованій румунським Центром міжнародного приватного підприємництва (CIPE Romania, http://www.ciperomania.org), взяли участь державний секретар Міністерства інформаційних технологій і комунікацій Румунії Золтан Шомоді, генеральний директор департаменту промоції експорту Міністерства економіки і туризму Румунії Костін Ліану, керівники румунських ІКТ-асоціацій, медія.

Матеріали компакт-диску, що можуть становити інтерес для компаній - Членів АПІТУ, опубліковані на сайті АПІТУ в розділі Корисне › Міжнародний досвід › Досвід румунських ІКТ-асоціацій по впливу на державну політику.

Під час зустрічі в офісі CIPE Romania обговорювався перелік питань, що будуть винесені на круглий стіл, який спільно планують провести АПІТУ, ІнАУ та "ІТ України" восени в Києві за участі Інституту Світового банку і румунських ІКТ-асоціацій.

Див. також: http://www.atic.org.ro/index.php?file1=meniu-st.php&id_pag=3%20&&%20file...