ІТ комітет Американської торгової палати в Україні

Партнери АПІТУ

АПІТУ відкрита для співробітництва із усіма громадськими організаціями та професійними об'єднаннями, державними органами, окремими підприєствами. Нижче приведена коротка інформація про деякі з них (за абеткою).

Асоціація „Інформаційні технології України”,

http://www.itukraine.org.ua

Створена у 2004 для консолідації зусиль по просуванню на зовнішніх ринках конкурентоздатної продукції українських компаній, злиття наукового і виробничого потенціалу України для створення програмного забезпечення, яке відповідає міжнародним стандартам, а також умов для подальшого розвитку області.

Асоціація операторів зв’язку "ТЕЛАС",

http://www.telas.kiev.ua

Заснована у 1997. До складу Асоціації входить 31 організація. Члени Асоціації сумарно надають близько 90% загального обсягу послуг зв’язку в Україні. УАВПЗ

Асоціація підприємств комп'ютерних та інформаційних технологій (АП КІТ)

«Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні»

19 жовтня, м. Київ. - Громадська рада з питань інформаційно-комунікаційних технологій 19 жовтня, у день офіційного початку кампанії з виборів Президента України, провела прес-конференцію з нагоди презентації свого проекту «Настанови кандидатам у Президенти України «Про невідкладні заходи щодо розвитку інформаційного суспільства в Україні».

Документ є результатом колективної творчості експертів з більш ніж 20 фахових та громадських організацій, які репрезентують практично всі основні сегменти галузі інформаційних та комунікаційних технологій України. Структурно він складається з переліку майже шести десятків найактуальніших проблем галузі та конкретних пропозицій щодо їх вирішення.

Представники галузі ІКТ запропонували всім кандидатам на посаду Президента України взяти на озброєння у своїй політичній діяльності цінності, ідеї та інструменти інформаційного суспільства та звернулися до можливих майбутніх лідерів країни з пропозицією використати фаховий досвід, викладений в цій колективній праці, задекларувати тези документу у своїх програмах та взяти участь у публічному обговоренні з громадськістю цих питань.

RSS-матеріал