Українські громадські організації та професійні об'єднання

Див. також:

Асоціація підприємств інформаційних технологій України (АПІТУ), http://apitu.org.ua

Асоціація створена у 2007 в рамках реформування ГО "Асоціація IT-дистриб'юторів", що заснована у 2004 провідними українськими постачальниками комп'ютерної техніки. АПІТУ налічує 44 IT-компанії, серед яких найкрупніші дистриб'ютори комп'ютерів, периферії та іншої цифрової техніки, виробники комп'ютерів та програмного забезпечення, спеціалізовані роздрібні мережі, системні інтегратори, консультанти, представництва іноземних компаній-вендорів.

АПІТУ відкрита для співробітництва із усіма громадськими організаціями та професійними об'єднаннями. Нижче приведена коротка інформація про деякі з них.

Асоціація дистриб'юторів і продавців професійного звукового та світлового обладнання, музичних інструментів, www.prosoundlight.kiev.ua

Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України, asmap.org.ua

Асоціація міжнародних експедиторів України, www.ameu.org.ua

Громадська рада з питань законодавства для місцевого самоврядування та організацій третього сектору, www.gr.org.ua

Громадський простір, www.civicua.org

Інститут громадянського суспільства, www.csi.org.ua

Мережа громадянської дії в Україні (UCAN), www.ucan-isc.org.ua, підтримує розвиток громадянського суспільства в Україні. Проект фінансується Агентством Сполучених Штатів Америки з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Інститутом Сталих Спільнот (ISC)

Національна асоціація розвитку торгівлі та сервісу (НАРТС), www.narts.com.ua, об’єднує провідні компанії роздрібної торгівлі

Рада національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України, www.rnat.org.ua

Рада підприємців при Кабінеті Міністрів України, www.radakmu.org.ua

Створена постановою Кабінету Міністрів України у лютому 2008 як постійно діючий консультативно-дорадчий орган з метою забезпечення взаємодії органів виконавчої влади і суб'єктів господарювання на засадах партнерства, відкритості та прозорості.

Спілка податкових консультантів України, www.taxadvisers.org.ua

Cтворена у 2001, ставить за мету удосконалення податкової системи України та актуалізацію податкової політики. Осередки діють майже в усіх регіонах України.

В активі Спілки зібрано авторитетний потенціал фахівців в галузях фінансів, економіки та аудиту, який представлений науковими працівниками та досвідченими практиками з досвідом роботи в питаннях нарахування та сплати податків і зборів.

Українська асоціація виробників феросплавів, www.ukrfa.org.ua

Успішна Україна, www.uspishnaukraina.com.ua, всеукраїнське громадське об’єднання

Центр інновацій та розвитку, idc.org.ua/, он-лайнові ресури для неурядових організацій - спеціалізовані журнали для громадських і благодійних організацій "Перехрестя" та "Бухгалтер НПО", анотації довідкових та методичних видань для неприбуткових організацій, доступ до бази даних громадсьих і благодійних організацій.