Керівникам компаній - членів АПІТУ

Представники АПІТУ брали участь у зустрічі з М.Бродським з питань Спрощеної системи оподаткування для ІТ-галузі

Членам АПИТУ

Вчора, 16.08.2010 представники АПІТУ взяли участь у зустрічі голови Держкомпідприємництва Михайла Бродського з представниками галузі інформаційних технологій. Обговорювалося питання умов збереження в проекті Податкового кодексу Спрощеної системи оподаткування для фізичних і юридичних осіб, що працюють у сфері ІТ.

На нараді була також Світлана Іванівна Воробей - радник віце-прем'єр-міністра Сергія Тігіпка, колишній директор департаменту Мінфіну.

Нарада травала близько трьох годин. Брали участь близько 15 осіб - представники АПІТУ, Української Hі-Tech ініціативи (індустрія офшорного програмного забезпечення та IТ аутсорсингу в Україні), розробників-фрілансерів. Від АПІТУ були члени Правління Анжеліка Рубєжова, Олександр Радченко, директор "Студії Лимон" Олексій Юзефов і генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.

Бродський повідомив, що він є членом Робочої групи з питань доопрацювання Податкового кодексу, до якої входять представники парламентських фракцій, в т.ч. опозиції (Симоненко, Ващенко, Жванія) представники уряду (Клюєв, Колесніков, Тигипко), податкової (Лєкар), Мінфіну (Єфименко).

Бродський повідомив, що проект Податкового кодексу, який опубліпований в Урядовому кур'єрі 3 серпня - лише основа, яка зараз в процесі змін. Новий Податковий кодекс буде прийнятий швидко і набуде чинності з Нового року.

RSS-матеріал