З інтерактивними дошками від «Техніки для бізнесу» навчальний процес - ефективніший!

Днями у Львівському Інституті банківської справи (НБУ) відбулось засідання вченої ради за участю керівників всіх банківських інститутів України. Ключовим питанням було проведення семінару на тему «Новітні технології презентаційного обладнання – в навчальний процес».

З вересня 2008 року в Львівському Інституті банківської справи (НБУ) з'явився новий корпус, обладнаний на високому технічному рівні. Зокрема, компанією «Техніка для бізнесу» було виконано вже не перший проект аудіо-відео оснащення багатофункційного актового залу.

Таким чином, продовжуючи концепцію плідної співпраці, «Технікою для бізнесу», що цього разу взяла участь у семінарі, було представлено інтерактивні дошки, використання яких у навчальних закладах (зокрема і в Банківському інституті), буз сумніву, позитивно позначиться на ефективності навчального процесу завдяки їх функціональності й практичності застосування.

Керівник напрямку продажу «Техніки для бізнесу» Сергій Виноградов представив учасникам семінару технологічні особливості використання та основні переваги інтерактивних дошок компанії «Smart».

А саме:

1. Наявність безкоштовного програмного забезпечення з великою колекцією шаблонів, малюнків, фігур та ін., з усіх тем та дисциплін учбової
програми, що дозволяє викладачам вільно використовувати їх для створення своїх авторських уроків і завдань.

2. Програмне забезпечення українською мовою.

3. Резистивна технологія дошок Smart Board на 100% безпечна на відміну від інших дошок з електромагнітним полем.

4. Інтерактивна дошка Smart Board не потребує живлення 220 Вольт.

5. Можливість управління усіма функціями та будь-яким програмним забезпеченням не тільки електронним або механічним маркером, а й простим дотиком руки або указки, що конструктивно не можливо в дошках інших виробників.

6. Наявність зручної панелі з аксесуарами (чотири різнокольорових електронних маркера та стирачка), які не мають елементів живлення (батарейок, акумуляторів тощо) і тому не потребують додаткових витрат на їх обслуговування.

7. Тільки інтерактивні дошки Smart Board не потребують додаткового програмного забезпечення для використання електронних маркерів.

8. Можливість письма на поверхні дошки звичайним маркером сухого витирання.

9. Прямий швидкий та зручний доступ до всіх функцій програмного забезпечення без використання численних меню.

10. Можливість швидкого пошуку шаблону у базі використовуючи тільки ключове слово.

11. Можливість створення зв’язку між малюнками, текстом та інтернетом.

12. Робота з відео матеріалом із підтримкою всіх існуючих форматів (avi., mpeg., mov., vob. та інші).

13. Запис послідовності дій при роботі з дошкою з можливістю його відтворення стандартними програвачами Microsoft Windows.

14. Розпізнавання рукописного тексту та перетворення його в електронний формат.

15. Наявність безкоштовного спеціалізованого програмного забезпечення, яке дозволяє використовувати інтерактивну дошку Smart Board в режимі відео-конференцій, що важливо для дистанційного навчання.

16. Можливість копіювання в окремий файл будь-якого фрагменту „робочого столу” вашого комп’ютера.

17. Тільки інтерактивна дошка Smart Board дозволяє працювати з будь-яким програмним забезпеченням, що встановлене на вашому комп'ютері. У тому числі: MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, PhotoShop, Corel Draw
та багато інших.

18. Можливість бездротового “Blue Tooth” підключення інтерактивної дошки Smart Board до комп'ютера. Пристрій постачається додатково.

19. Можливість вмикання-вимикання проектора, комп’ютера та інтерактивної дошки натисканням однієї кнопки. Пристрій постачається додатково.

20. Діє спеціалізований сайт (www.smartboard.com.ua) для підтримки викладачів у створенні уроків. Працює форум по обміну досвідом.

21. Постійно діє програма семінарів та тренінгів по використанню інтерактивних дошок Smart Board.

22. Термін гарантійного обслуговування обладнання Smart протягом 5 років з безкоштовним оновленням програмного забезпечення.

23. Інтерактивна дошка Smart Board має сертифікат МОН України, який підтверджує її відповідність педагогічним вимогам, що встановлені у нормативному державному стандарті „Обладнання закладів освіти. Загальні вимоги.”

24. Інтерактивна дошка Smart Board має сертифікат відповідності державної системи сертифікації УкрСепро.

25. Інтерактивна дошка Smart Board має сертифікат Державної санітарно-епідеміологічної експертизи, який засвідчує її безпечність для здоров’я.

26. Виробник інтерактивних дошок Smart Board компанія SMART Technologies має міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2001.