У Вікіпедії - 19 із 44 компаній-членів АПІТУ

Продовжується наповнення інтернет-енциклопедії "Вікіпедія" інформацією про компанії - Члени АПІТУ. Перелік таких компаній є на сторінці http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Члени_АПІТУ.

Члени АПІТУ, які поки не включені до Вікіпедії, запрошуються надавати в офіс АПІТУ інформацію про компанію в академічно-енциклопедичному стилі - дата заснування, факти з історії, кількість співробітників, фінансові показники, ключові особи, основні продукти.

Про Вікіпедію

Вікіпедія (англ. Wikipedia), http://uk.wikipedia.org — це відкрита багатомовна вікі-енциклопедія. Вікіпедію започатковано 15 січня 2001 року як англомовний проект для створення онлайн-енциклопедії, де будь-який користувач може редагувати наявні статті та додавати власні. Метою проекту є створення повної, нейтральної, відкритої енциклопедії всіма мовами Землі. Англомовний розділ є найбільшим за обсягом у Вікіпедії, і однією з найбільших енциклопедій узагалі! На сьогодні він містить понад 2 800 000 статей. Усього ж є близько 250 розділів вікіпедій різними мовами, хоча тільки зо два десятки містять понад 100 000 статей, серед яких в українській більше 141 000 (16-е місце).