Wikimedia

У Вікіпедії - 19 із 44 компаній-членів АПІТУ

Продовжується наповнення інтернет-енциклопедії "Вікіпедія" інформацією про компанії - Члени АПІТУ. Перелік таких компаній є на сторінці http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Члени_АПІТУ.

Члени АПІТУ, які поки не включені до Вікіпедії, запрошуються надавати в офіс АПІТУ інформацію про компанію в академічно-енциклопедичному стилі - дата заснування, факти з історії, кількість співробітників, фінансові показники, ключові особи, основні продукти.

Про Вікіпедію

Вікіпедія (англ. Wikipedia), http://uk.wikipedia.org — це відкрита багатомовна вікі-енциклопедія. Вікіпедію започатковано 15 січня 2001 року як англомовний проект для створення онлайн-енциклопедії, де будь-який користувач може редагувати наявні статті та додавати власні. Метою проекту є створення повної, нейтральної, відкритої енциклопедії всіма мовами Землі. Англомовний розділ є найбільшим за обсягом у Вікіпедії, і однією з найбільших енциклопедій узагалі! На сьогодні він містить понад 2 800 000 статей. Усього ж є близько 250 розділів вікіпедій різними мовами, хоча тільки зо два десятки містять понад 100 000 статей, серед яких в українській більше 141 000 (16-е місце).

Компанії - Члени АПІТУ у Вікіпедії

До Вікіпедії - вільної енциклопедії вже, зокрема, занесено дані про компанії:

Поточний список компаній - членів АПІТУ у Вікіпедії див http://uk.wikipedia.org/wiki/Категорія:Члени_АПІТУ

Ці дані включають історію компаній, перелік видів діяльності, торгових марок, офіційних статусів, зображення логотипа, контактні дані. Планується, що протягом двох місяців у Вікіпедії буде детальна інформація про всі 44 компанії - члени АПІТУ.

RSS-матеріал