Олексій Петренко та Володимир Цой - переможці більярдного турніру АПІТУ

21 травня 2009 року в ресторації-більярді Генштаб, м. Київ, відбулася чергова неформальна зустріч акціонерів і топ-менеджерів компаній-членів Асоціації підприємств інформаційних технологій України - турнір з більярду. Зустріч продовжила традиції проведення більярдних турнірів, започатковану в рамках Асіоціації IT-дистриб'юторів.

Участь у зустрічі взяли більше 50 осіб, які мали змогу поспілкуватися в невимушеній атмосфері, а також відпочити в колі друзів і партнерів. Всі бажаючі змагалися в турнірі, який вів майстер спорту з більярду, неодноразовий призер чемпіонатів Києва і України Мирон Орлов. Для новачків Мирон Джонович провів урок з основ цієї інтелектуальної гри.

Переможці отримали призи від спонсорів - професійний кий від компанії Інтел Юкрейн Мікроелектронікс Лтд. (Олексій Петренко, віце-президент компанії Версія Сістемс, І місце) та монітор преміум-сегменту Samsung SyncMaster T220 від компанії Самсунг Електронікс Україна (Володимир Цой, голова Правління АПІТУ, президент компанії MTI, ІІ місце). Всі учасники турніру отримали пам'ятні медалі АПІТУ.