WebsiteSpark відкриває нові можливості для українських веб-дизайнерів і хостинг-провайдерів

Компанія Microsoft оголосила про запуск в Україні проекту WebsiteSpark – глобальної програми, що дає можливість невеликим компаніям (до 10 співробітників), які професійно займаються веб-дизайном та надають послуги з хостингу сайтів, скористатися новітніми продуктами і веб-технологіями Microsoft. В рамках програми, веб-розробники отримують інструментарій для розробки та програмне забезпечення для організації хостингу, доступ до різноманітних ресурсів компанії та її партнерів, у тому числі до системи інтернет-навчання, а також технічну підтримку.

«В Україні дуже багато талановитих веб-розробників, і більшість з них працюють у молодих компаніях, які не завжди здатні інвестувати в професійне програмне забезпечення й сучасні технології. Мета програми WebsiteSpark – надати їм практично безкоштовний доступ до останніх веб-технологій Microsoft і партнерських ресурсів, а також забезпечити відповідне навчання та технічну підтримку. Це ідеальна можливість для невеликих веб-студій створювати сайти без попередніх інвестицій у веб-технології, що дозволить їм розширити бізнес, пропонуючи своїм клієнтам гарні, функціональний сайти і зручні хостинг-рішення, побудовані на найсучасніших веб-технологіях», – говорить Олександр Орєхов, керівник департаменту стратегічних технологій компанії «Майкрософт Україна».

За програмою WebsiteSpark розробники отримують доступ до інструментів та технологій розробки Microsoft: 3 ліцензії на Visual Studio 2008 Professional Edition, 2 ліцензії на Expression Web 3 та 1 ліцензія на Expression Studio 3. Крім того, компаніям надається ліцензія на 4 процесори для Microsoft Windows Web Server 2008 (або R2) та на 4 процесори для Microsoft SQL Server 2008 Web Edition, а також ліцензія на панель управління веб-сайтом DotNetPanel. Це дозволить веб-студіям не просто розробляти сайти для своїх клієнтів, а й пропонувати їм ефективні хостинг-рішення як на своїх серверах, так і на серверах хостинг-партнерів програми.

Під час прес-сніданку, присвяченому запуску програми, президент компанії MiroHost.net Олександр Ольшанський зазначив, що в Україні існує проблема опановування рішень промислового рівня. Задача програми WebsiteSpark, і її партнерів зокрема, – полегшити цей процес, знявши психологічний бар’єр перед пропрієтарними технологіями, що дозволить ринку розвиватися більш продуктивно. В найближчі 3 роки Уанет сильно виросте і потребуватиме більш системних рішень, в тому числі на базі технологій Microsoft. «Програма WebsiteSpark ідеально співвідноситься з місією компанії MiroHost.net, за якою ми намагаємося надати користувачам максимальний перелік альтернатив», – підкреслив Олександр Ольшанський.

Окрім програмних продуктів WebsiteSpark надає учасникам нові бізнес-можливості, адже вони отримують доступ до ресурсів великої екосистеми партнерів і професійних розробників (в тому числі й хостинг-партнерів), а також зможуть представляти свої розробки майбутнім клієнтам з допомогою ресурсу WebsiteSpark marketplace. Окрім цього, компанії отримують підписку на сервіс Microsoft Developer Network (MSDN), доступ до системи інтернет-навчання та підтримку, в тому числі й технічну.

В Україні мережевим партнером програми WebsiteSpark стала компанія MiroHost.net. «Як партнер WebsiteSpark компанія MiroHost.net доповнює програму, надаючи учасникам можливість розміщувати свої проекти на серверних платформах у нашому новому дата-центрі. Також участь у програмі для нас – це можливість освоїти «територію» Windows-хостингу, попит на який зростає в Україні, і таким чином розширити спектр послуг для наших клієнтів і партнерів», – сказав Павло Блоцький, генеральний директор компанії MiroHost.net.

Одночасно із запуском програми WebsiteSpark, Microsoft оголосила про випуск Web Platform Installer 2.0 та доступність другої версії Windows Web Application Gallery.

Web Platform Installer 2.0 містить у собі компоненти IIS Media Services та Windows Azure SDK і дозволяє розробникам швидко й легко завантажувати та розгортати продукти і технології Microsoft – компоненти Microsoft Web Platform завантажуються один раз і потім у разі потреби розгортаються на багатьох комп’ютерах, що заощаджує трафік та час.

Також для розробників став доступним Windows Web Application Gallery 2.0 – набір безкоштовних веб-застосунків з відкритим кодом, готових до встановлення, які розробники можуть використовувати при побудові сайтів як на ASP.NET, так і на PHP. Це понад 20 застосунків, серед яких WordPress, DotNetNuke, Acquia Drupal, SugarCRM, Umbraco та інші. Отримати докладнішу інформацію, а також завантажити Microsoft Web Platform Installer можна на сайті www.microsoft.com/web.

Нагадаємо, що програма WebsiteSpark – це вже третя глобальна ініціатива Microsoft у серії Spark-програм: раніше компанія оголосила про запуск програми BizSpark, що допомагає стартапам в галузі розробки програмних продуктів, та програми DreamSpark, що відкриває студентам безкоштовний доступ до новітніх технологій розробки від Microsoft.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.