Дистанційне навчання (E-Learning): форум у Львові

5 листопада 2009р. у Львівському Будинку Вчених (вул. Листопадового Чину, 6) пройде Форум Дистанційного Навчання (E-Learning Forum).

E-Learning Forum 2009 ставить на меті надати імпульс розвитку дистанційного навчання в Україні, - на різних рівнях, у різних сферах. Форум залучатиме і представлятиме те найкраще, що створено, розроблено, впроваджено, досліджено в Україні або потенційно здатне допомогти у розвитку дистанційного навчання. Учасники Форуму отримають та створять нові знання, налагодять контакти, у т.ч. для спільних проектів, встановлять ділові контакти з фахівцями з інших країн.

Особливостями Форуму є:

 • Міжсекторність – Форум націлений як на дослідників та працівників системи освіти, так і на бізнес (компанії)
 • Міждисциплінарність – Форум є заходом як для спеціаістів з методичних, так і програмних аспектів дистанційного навчання
 • Динамічність – Форум матиме декілька форматів для активізації обміну думками та налагодження контактів, у т.ч. формат наукової конференції
 • Міжнародність - Форум передбачає активне залучення учасників з інших країн, зокрема з Польщі.
 • Цільова аудиторія

  За сектором: освітній (вища та середня освіта), науковий, корпоративний, консультанти.
  За інтересами: суб'єкти ринку (учасники ринку) та об'єкти ринку (замовники, користувачі); об'єкти: відділи розвитку людських ресурсів та управління талантами компанії, проректори з навчальних питань ВНЗ тощо.
  За напрямком: проектні менеджери, методисти/педагоги, провайдери контенту, розробники/технічні рішення.
  За географією: українські, польські, інші.

  Формат заходу

  Пленарні засідання, доповіді у залі засідань, секції, круглі столи.

  Організатори та Програмний Комітет

  Організатор Форуму - ППВ Мережі Знань (м. Львів), http://www.ppv.net.ua
  Організаційний комітет в Україні – Smart Conference (м. Одеса), http://www.smartconference.com.ua/

  Програмний Комітет Форуму включає представників Українського інституту інформаційних технологій в освіті, Національного Технічного Університету України «КПІ», Південноукраїнскього державного педагогічного університету ім.К.Д.Ушинського (Одеса), Центру дистанційної Освіти НТУ “Харківський Політехнічний Інститут”, Української Мережі Дистанційного Навчання (м. Львів), Всеукраїнського об'єднання відкритої освіти, представників бізнесу.

  Львівський E-Learning Forum 2009 проводиться в рамках проекту Регіони Знань (Regions of Knowledge), який ставить за мету розвиток економіки знань в Україні та її інтеграцію у загальноєвропейські простір. Партнерами проекту є ППВ Мережі Знань (м. Львів, www.ppv.net.ua), Тернопільський Інститут Соціальних та Інформаційних Технологій (м. Тернопіль, http://www.tisit.edu.ua/) та Wyzsza Szkola Zarzadzania (WSZ, м. Жешув. Польща, http://www.wszrze.edu.pl).