Інтернет-кафе можуть закупити ліцензійне програмне забезпечення Microsoft зі знижкою до 90%

9 листопада 2009 р., Київ. – Компанія «Майкрософт Україна» надала українським комп’ютерним клубам та Інтернет-кафе знижки до 90% на найпопулярніші програмні продукти корпорації Microsoft – Windows 7 і Microsoft Office 2007. «Майкрософт Україна» розраховує, що використання ліцензійного програмного забезпечення у комп'ютерних клубах сприятиме зниженню рівня піратства країни.

Працюючи в Інтернет-кафе, користувачі часто обмежені в доступних їм інструментах і не завжди використовують останні, найбільш безпечні й передові версії найпопулярніших програмних продуктів. Завдяки пропозиції «Майкрософт Україна» користувачі отримують унікальну можливість використовувати нове програмне забезпечення з Windows 7 та Microsoft Office 2007, а власники комп'ютерних клубів – додаткові можливості розвитку свого бізнесу.

«Це не лише можливість купити програми за зниженими цінами, це – можливість для галузі перейти до цивілізованого способу ведення бізнесу, захистити своїх користувачів від втрат інформації та надати найбільш передові інструменти роботи з інформацією», – прокоментував запуск програми Дмитро Шимків, генеральний директор компанії «Майкрософт Україна». – «Спеціальні пропозиції для Інтернет-кафе дозволять власникам бізнесу розширити аудиторію своїх клієнтів, а людям, які відвідують такі публічні місця доступу до Інтернету, отримати нові можливості і навички роботи з останніми версіями сучасного програмного забезпечення. Нажаль, деякі галузеві асоціації не підтримали цю ініціативу».

«Майкрософт Україна» підтримує розвиток Інтернет-кафе і комп’ютерних клубів як місць отримання вільного доступу до Інтернету і до нових можливостей для навчання. Адже в Україні клієнтами Інтернет-кафе часто є студенти і люди, у яких вдома поки немає комп'ютера. Наявність в Інтернет-кафе ліцензійного програмного забезпечення дозволить людям набути навичок роботи з сучасними технологіями і зробить таких фахівців більш конкурентоспроможними на ринку праці.

«Прогрес не стоїть на місці: вимоги клієнтів навіть у нашому містечку досить високі: часто цікавляться, чи є у нас Office 2007 – потрібен і Word, і Excel. Можливості найновіших версій ПЗ Microsoft дозволять навіть недосвідченим користувачам вирішувати достатньо складні задачі. Програма знижок від "Майкрософт Україна" дає шанс нашому бізнесу стати чесним і прозорим», – сказав Олександр Юженко, директор Інтернет-кафе "Еліта", м. Дніпродзержинськ.

Програма співробітництва з Інтернет-кафе триватиме з 2 жовтня 2009 року по 31 березня 2010 року. Спеціальна пропозиція охоплює операційну систему Microsoft Windows 7 Professional і офісний пакет Microsoft Office Pro Plus 2007, а також право на здачу в оренду цих продуктів. Володіння ліцензією на право здачі ПЗ Microsoft в оренду є необхідною умовою надання доступу до ОС та офісного пакету, встановлених в Інтернет-кафе, третім особам.

Отримавши знижки на купівлю додатків, учасники акції також потрапляють у перелік надійних та безпечних місць доступу в Інтернет, розміщений на сайті «Майкрософт Україна».

Щоб стати учасником акції, комп’ютерному клубу необхідно звернутися до інформаційного центру «Майкрософт Україна» за адресою електронної пошти ukraine@microsoft.com або заповнити веб-форму на сторінці www.microsoft.ua/feedback для отримання підтвердження. Завдяки цьому підтвердженню будь-який партнер Microsoft в Україні надасть можливість скористатися спеціальною пропозицією для Інтернет-кафе. Зробити це можна лише один раз протягом часу дії акції.

Більш докладна інформація про програму та процедуру реєстрації доступна на сторінці www.microsoft.ua/icafe.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.