Шимків Дмитро

Відбулася зустріч членів АПІТУ із Дмитром Шимківим

4 листопада  в конференц-залі Міжнародного інституту менеджменту (МІМ–Київ) відбулася зустріч членів АПІТУ із заступником Глави Адміністрації Президента України Дмитром Шимківим.

У заході взяли участь представники компаній-членів АПІТУ, гості, серед яких керівники партнерських бізнес-об'єднань — Інтернет-асоціації України (Тетяна Попова), Digital Uktaine (Юрій Шкіль), IT України (Віктор Валєєв), Американсько-Української ділової ради, USUBC (директор програм USUBC Михайло Даценко).

Учасників зустрічі привітала президент Міжнародного інституту Ірина Тихомирова.

MUK-EXPO 2012: встреча ИТ и бизнеса

Группа компаний МУК является одним из крупнейших дистрибуторов компьютерного оборудования и программного обеспечения в Украине. С момента своего основания в 1997 г. компания развивает модель Value Added Distribution (VAD), осуществляя продажи через дилерскую сеть, которая на сегодняшний день охватывает свыше 1100 партнеров во всех регионах. Портфель дистрибуций МУК действительно широк и насчитывает порядка 40 вендоров. Только за прошлый год её портфолио пополнили такие бренды как Brocade, Check Point Software, Extreme Networks, Grandstream Networks, Microsoft, Siemens Enterprise Communications, Verint Systems и ZyXEL.

Програмне забезпечення Microsoft сертифіковане для використання держорганами

Київ, Україна – 13 березня 2012 р. — Компанія «Майкрософт Україна» повідомила про завершення процесу державної сертифікації програмного забезпечення Microsoft. Ряд продуктів Microsoft отримали сертифікати Державної служби спеціального зв'язку та захисту інформації України, що підтверджує їхню відповідність вимогам технічного захисту інформації в державі. «Нещодавні спроби атакувати державні сайти вказують на серйозність проблеми безпеки в держструктурах. Саме тому використання програмного забезпечення, яке відповідає нормам безпеки та сертифіковане для використання в держорганах, - важливий крок для вирішення цієї проблеми», - зазначив Петро Яцук, голова Національної комісії з питань регулювання зв'язку та інформатизації (НКРЗІ).

K-Trade стал «Золотым партнером» Microsoft

Компания «K-Trade Ltd.» получила официальное сообщение от компании Microsoft о присвоении ей статуса Золотого партнера сразу по двум направлениям: Gold Volume Licensing и Gold OEM Hardware. Эти статусы – наивысшие по направлениям и означают, как сообщил  в официальном письме Директор «Майкрософт Україна» Дмитрий Шимкив, что K-Trade «имеет необходимый штат квалифицированных специалистов для оказания консультационных услуг и технического сопровождения» распространяемой им продукции Microsoft.

Статус был достигнут после подготовки и сертификации специалистов по этим направлениям, а также благодаря выполнению проектов и положительным отзывам клиентов.

Получение этих статусов позволит компании K-Trade еще полнее удовлетворять растущие запросы клиентов, обеспечивать более качественную техническую поддержку, быстрее вводить в эксплуатацию инновационные решения и предоставлять более широкий набор услуг, основанных на технологических и лицензионных программах от Microsoft.

О компании Microsoft

«В Украине должен запуститься механизм инноваций»

На сайте PCWeek/UE опубликовано интервью с главой «Майкрософт-Украина» Дмитрием Шимкивым, в котором он рассказывает о глобальных инициативах корпорации, основных приоритетах украинского офиса в 2011 году, планируемых действиях по легализации ПО.

Windows 7: перший рік в Україні

Через рік після початку продажів Windows 7 понад 18,7% українських користувачів уже працюють на комп'ютерах із цією операційною системою. Українці опановують нову Windows швидше, ніж користувачі у світі – загальносвітовий показник склав 17,1%. Очікується, що до другої річниці Windows 7 вона працюватиме вже на більш ніж половині всіх персональних комп'ютерів у світі.

За перший рік продано понад 240 млн. копій Windows 7. Це дозволило аналітикам назвати її операційною системою, яка продається найшвидше в історії. Зокрема, в Україні темпи продажів Windows 7 на 11% перевищили темпи продажів Windows Vista протягом першого року її існування.

«19% українців, які використовують Windows 7, – це лише початок. Вже зараз ми бачимо, як на нову ОС переходять великі корпорації, яким вона приносить економію коштів і ресурсів. Для користувачів Windows 7 – це не тільки швидка, зручна й красива операційна система, але й величезний вибір пристроїв – від ноутбуків до форм-фактору «все в одному». Наприклад, українська компанія «Навігатор» побудувала на Windows 7 цілу лінійку неттопів, ПК і навіть планшет власної розробки», – говорить Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Microsoft оголошує про запуск нового онлайн-сервісу для продуктивності бізнесу Office 365

Корпорація Microsoft оголосила про запуск Office 365 - наступного покоління cloud-сервісів для підвищення продуктивності, що об'єднує Office, SharePoint Online, Exchange Online та Lync Online. Office 365 дозволяє мільйонам організацій використовувати рішення Microsoft для підвищення продуктивності роботи. Завдяки новому сервісу можна легко працювати з будь-якої точки практично на будь-якому пристрої і в той же час співпрацювати з іншими людьми всередині і за межами своєї організації з дотриманням всіх вимог безпеки.

Microsoft відкриває обмежену бета-версію програми для Office 365 у тринадцяти країнах та регіонах. В Україні запуск сервісу планується у 2011 році.

«У світі зараз багато говорять про хмарні обчислення і як вони впливають не лише на ІТ-галузь, а й на бізнес в цілому. І для стартапів, і для невеликих компаній, і для великого бізнесу cloud – це абсолютно новий рівень гнучкості та продуктивності. Microsoft, як ніхто, готовий повести бізнес у «хмару». Україна зараз на порозі цієї революції, і ми спільно з нашими партнерами готуємося, щоб принести «хмарні» рішення Microsoft в нашу країну», - говорить генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Встреча представителей ИТ-бизнеса с Владимиром Семиноженко

11 октября в помещении Госкоминформнауки под председательством В.П.Семиноженко прошла встреча с представителями профильных ассоциаций и общественных организаций с рассмотрением проблемных вопросов развития ИТ-бизнеса в Украине. http://dknii.gov.ua/index.php/uk/2010-09-27-06-54-32/144-2010-10-11-11-1...

По поручению Правления АПИТУ во встрече приняли участие члены Правления Павел Жданович, Дмитрий Шимкив и директор АПИТУ Юрий Пероганич.

В.Семиноженко заявил, что предложения общественности должны лечь в план работы Комитета. Главный дефицит на сегодня – это помощь, активность и понимание этой сферы со стороны объединений бизнеса. Аппарат Комитета в составе 138 человек может реализовывать наработки, которые будут появляться в процессе взаимодействия с общественностью.

В своем выступлении Юрий Пероганич поднял вопросы

  • о необходимости отмены пошлины 10% для компактдисков для игровых консолей (по этому поводу АПИТУ подготовлен законопроект)
  • о необходимости скорейшего принятия изменений Таможенного тарифа Украины, касающихся его приведения в соответствие с Гармонизированной системой описания и кодирования товаров образца 2007 года, что позволит при импорте избежать необходимости отдельного декларирования компакт-дисков, которые пославляются вместе с основным устройством

Microsoft приглашает ощутить красоту Интернета с новым браузером Internet Explorer 9

Сан-Франциско – Киев, 16 сентября 2010 г. – Корпорация Microsoft объявила о доступности бета-версии нового веб-браузера. Windows Internet Explorer 9 создан для того, чтобы люди пользовались Интернетом быстро, не отвлекаясь и безопасно. Браузер использует возможности Windows 7 и позволяет повысить скорость работы благодаря использованию ресурсов компьютера, в частности – видеокарты. А также позволяет веб-разработчикам создавать еще более функциональные и интерактивные сайты, делая их максимально приближенными к приложениям Windows.

Microsoft продемонстрировал новый браузер во время мероприятия «Вся красота Интернета» в Сан-Франциско при участии более 70 партнеров, чьи сайты используют более 2 миллиардов уникальных посетителей. В их числе Facebook, MySpace, LinkedIn, Twitter, CNN, Amazon, eBay и другие.

«Internet Explorer 9 использует мощь Windows и всего компьютера, чтобы Интернет стал лучшим для вас, – сказал Стивен Синофски, президент Windows and Windows Live в корпорации Microsoft. – Мы вместе с нашими партнерами с гордостью выпускаем в мир бета-версию IE9, принося всю красоту Интернета на экраны ПК пользователей Windows во всем мире».

Судова влада України стала на захист правовласників

Верховний Суд України прийняв безпрецедентне рішення, яке дає змогу правовласникам посилити боротьбу з комп’ютерним піратством.

Завдяки прийнятій 4 липня 2010 р. Пленумом Верховного суду України постанові №5 «Про застосування судами норм законодавства у справах про захист авторського права та суміжних прав» правовласники отримали можливість вимагати грошову компенсацію від порушників авторських прав. В постанові чітко зазначено, що використання неліцензійних програмних продуктів є таким самим правопорушенням, як і їх продаж або тиражування.

«Постанова Верховного Суду дозволить вивести боротьбу з піратством на новий рівень. Відтепер відповідальність піратів не обмежуватиметься кримінально-адміністративним переслідуванням, яке сьогодні не завжди ефективне. Правовласники домагатимуться законного відшкодування збитків у порушників в господарських судах», – відзначив Юрій Омельченко, керівник департаменту з захисту інтелектуальної власності компанії «Майкрософт Україна».

«Майкрософт Україна» та Portmone.com навчають українців як безпечно розраховуватися в Інтернеті

«Фішинг», «кейлогери», «трояни» – нові слова в лексиконі українців, які проводять оплати в Інтернеті: щороку кількість таких транзакцій зростає на 70%. Чимало користувачів незнайомі з базовими правилами безпеки при здійсненні онлайн-оплат, і цим користуються Інтернет-шахраї. Разом із перевагами зручних і швидких оплат у Всесвітній мережі користувачі мають розуміти наявні ризики і вживати заходів для захисту своєї фінансової інформації. У зв’язку з цим Portmone.com спільно з «Майкрософт Україна» оголосили освітню ініціативу, що має на меті роз’яснення українським користувачам, як безпечно здійснювати Інтернет-оплати.

Новий Office 2010 підвищить продуктивність українців

Лише третина офісних співробітників в Україні задоволені своєю продуктивністю на робочому місці, згідно дослідженню компанії InMind, що проведене на замовлення «Майкрософт Україна». Дві третини учасників опитування відзначають, що за останні рік-два навантаження в офісі зросло, а приблизно половина з них – працює понаднормово.

Найбільш проблемними моментами учасники дослідження визнали планування та спільну роботу. Виявилось, що більшість українських офісних працівників та керівників недостатньо добре орієнтуються у можливостях популярних офісних програм, таких як Microsoft Office 2010, представлений сьогодні в Україні. Більшість учасників дослідження (80%) важливу роль у підвищенні власної продуктивності надають ІТ-інструментам, а Office 2010, націлений на підвищення особистої та командної продуктивності, може стати для офісних співробітників незамінним інструментом.

Як показало дослідження, все більшій частині українців доводиться працювати поза офісом: понад 60% співробітників періодично працюють вдома, а 25% спеціалістів та 43% керівників працюють мобільно, поза домом чи офісом.

Центр інновацій Microsoft збере кращих викладачів, талановитих студентів та ІТ-ентузіастів

Харків, 10 березня 2010 року. На базі Харківського національного університету радіоелектроніки відкрився другий в Україні Центр інновацій Microsoft – науково-освітній центр, на базі якого студенти, викладачі та фахівці ІТ-компаній зможуть реалізувати свої таланти в галузі інформаційних технологій і отримати майданчик для співпраці у вивченні і розробці інноваційних рішень.

Головними завданнями Центру інновацій Microsoft є підвищення якості технічної освіти за рахунок розвитку компетенцій у сфері сучасних інформаційних технологій; розробка, впровадження і поширення інноваційних програмних проектів на базі перспективних технологій; розвиток партнерських зв'язків з ІТ-індустрією. Одним з напрямків роботи Центру буде підтримка комерціалізації інноваційних проектів, створених в регіоні. Таким чином, Центр інновацій буде сприяти розвитку українського ринку інтелектуальних продуктів, створюючи середовище, в якому студенти, викладачі та професійні розробники ПЗ зможуть обмінюватися досвідом, розробляючи інноваційні проекти на базі новітніх технологій, доступних у світі.

Сто днів Windows 7: підсумки в Україні. Корпоративний сектор та домашні користувачі охоче переходять на нову ОС Microsoft

За три місяці з моменту запуску операційної системи Microsoft Windows 7 в Україні було продано удвічі більше копій нової ОС ніж за аналогічний період у її попередниці Windows Vista.

«Windows 7 демонструє швидке зростання частки ринку як в сегменті корпоративних користувачів, так і в роздрібному сегменті, враховуючи той факт, що рівень продажів ПК зараз нижче за рівень продажів ПК у 2007 році, коли вийшла Windows Vista», – говорить Юрій Педерій, керівник бізнес-групи Windows Client «Майкрософт Україна».

Налагодження продажів нової операційної системи в рітейлі було одним з важливих пріоритетів Microsoft в Україні: «Під час запуску Windows 7 ми приділили особливу увагу тому, щоб продукт потрапив на полиці роздрібних мереж та онлайн-магазинів, а також його рекламній підтримці. Результат не забарився – протягом 3 місяців доля Windows 7 у порівнянні з іншими комп’ютерами з ОС Windows в рітейлі перевищила позначку 75%. Іншим ОС подібний показник вдавалося досягти лише за півроку», – підсумував Юрій Педерій.

Наприкінці 2009 року компанія «Майкрософт Україна» провела опитування ІТ-директорів великих українських компаній щодо їх планів розвитку ІТ-систем у 2010 році: 31% опитаних компаній з кількістю комп’ютерів понад 500 планують перейти на Windows 7 до кінця 2010 року.

Українські користувачі ліцензійних Windows відсьогодні можуть безкоштовно використовувати антивірус Microsoft Security Essential

Київ, 17 лютого 2010 року. – Відсьогодні локалізовані українська та російська версії антивірусного програмного забезпечення Microsoft Security Essentials (MSE) офіційно доступні українським користувачам. Антивірусна програма безкоштовно доступна некомерційним користувачам лише ліцензійних версій операційних систем Windows за адресою www.microsoft.com/security_essentials.

MSE забезпечує захист домашнього комп’ютера від вірусів, програм-шпигунів та інших шкідливих програм. За результатами незалежних тестувань, це – одна з найкращих антивірусних програм для приватних користувачів: організація AV Comparatives.org присвоїла MSE найвищу оцінку «Advanced +» в тестах на продуктивність й виявлення загроз, які було проведено в листопаді та грудні 2009 року.

RSS-матеріал