Internet Explorer 8 – найбільш використовуваний браузер у світі

На цьому тижні Net Applications випустила свій звіт про ринкову долю браузерів у січні 2010. У звіті відзначено, що Internet Explorer 8 став найпопулярнішим у світі браузером із часткою ринку 25,6%.

«Internet Explorer 8 випущений менше року тому, і та швидкість, з якою він завойовує своїх шанувальників, зміцнює нашу впевненість у тому, що ми пропонуємо кращий браузер у світі. Зараз однією з найголовніших вимог, які висуваються до браузера, є його безпека. Люди вибирають саме наш продукт, який надійно захищає їх конфіденційні дані онлайн. Перехід на нову версію нашого найбезпечнішого у світі браузера – дуже раціональне рішення. І ми радимо зробити це якнайшвидше», – говорить Юрій Педерій, менеджер з продуктового маркетингу Windows Client компанії «Майкрософт Україна».

В арсеналі Internet Explorer 8 кілька потужних засобів для боротьби за безпеку користувача. Один з основних – фільтр SmartScreen. Він допомагає захиститися від прихованої установки шкідливих програм, які можуть пошкодити, передати зловмисникам або знищити ваші файли, використовувати ваші персональні дані або просто порушити роботу комп'ютера загалом. И якщо станом на серпень 2009 фільтр SmartScreen зупинив більше 80 мільйонів переходів на шкідливі сайти, то на сьогоднішній день Internet Explorer 8 заблокував понад 350 мільйонів шкідливих переходів. Побачити фільтр SmartScreen у дії можна на цій сторінці Згідно з останньою статистикою, цей фільтр блокує шкідливі програми близько 2 мільйонів разів на день.

Фішинг також представляє дуже серйозну загрозу для користувачів Інтернету. Фішингові хитрощі дозволяють кримінальним елементам вивідати особисту інформацію людей в онлайн. Звичайно це відбувається через e-mail, коли споживачів, які нічого не підозрюють, направляють на підроблені сайти, що містять прохання ввести конфіденційну інформацію. В браузері Internet Explorer 7 Microsoft вперше представив фільтр фішингу та поліпшив його роботу в Internet Explorer 8. Разом Internet Explorer 7 та 8 блокували разом понад 125 мільйонів фішингових сайтів.

Брендон ЛеБланк (Brandon LeBlanc), Windows Communications Manager корпорації Microsoft, відзначає: «Останнім часом звучали заклики з боку багатьох організацій поновити старі версії браузерів, наприклад, Internet Explorer 6, випущений майже десять років тому. Microsoft підтримує ці рекомендації й пропонує поновити Internet Explorer 6 до нової версії Internet Explorer 8. Адже з 2000 року Інтернет і технології в цілому зазнали значних змін: у 2000 році про фішинг мало хто знав, не були настільки поширені соціальні мережі та блоги. Це був інший час – і потреби людей в Інтернеті були іншими. Сьогодні Інтернет вимагає більшого, у тому числі й більшого захисту інформації».