Сто днів Windows 7: підсумки в Україні. Корпоративний сектор та домашні користувачі охоче переходять на нову ОС Microsoft

За три місяці з моменту запуску операційної системи Microsoft Windows 7 в Україні було продано удвічі більше копій нової ОС ніж за аналогічний період у її попередниці Windows Vista.

«Windows 7 демонструє швидке зростання частки ринку як в сегменті корпоративних користувачів, так і в роздрібному сегменті, враховуючи той факт, що рівень продажів ПК зараз нижче за рівень продажів ПК у 2007 році, коли вийшла Windows Vista», – говорить Юрій Педерій, керівник бізнес-групи Windows Client «Майкрософт Україна».

Налагодження продажів нової операційної системи в рітейлі було одним з важливих пріоритетів Microsoft в Україні: «Під час запуску Windows 7 ми приділили особливу увагу тому, щоб продукт потрапив на полиці роздрібних мереж та онлайн-магазинів, а також його рекламній підтримці. Результат не забарився – протягом 3 місяців доля Windows 7 у порівнянні з іншими комп’ютерами з ОС Windows в рітейлі перевищила позначку 75%. Іншим ОС подібний показник вдавалося досягти лише за півроку», – підсумував Юрій Педерій.

Наприкінці 2009 року компанія «Майкрософт Україна» провела опитування ІТ-директорів великих українських компаній щодо їх планів розвитку ІТ-систем у 2010 році: 31% опитаних компаній з кількістю комп’ютерів понад 500 планують перейти на Windows 7 до кінця 2010 року.

«Нас надихає увага українського бізнесу до нової корпоративної платформи на базі Windows 7 та Windows Server 2008 R2. Інвестуючи у покращення своєї ефективності, великі замовники все частіше надають перевагу цілісному підходу до побудови ІТ-інфраструктури. Зі свого боку ми докладемо всіх зусиль, щоб виправдати очікування ринку та допомогти бізнесу використовувати ресурси ІТ за максимумом», – підкреслив Дмитро Шимків, генеральний директор «Майкрософт Україна».

Покращена навігація, модернізований інтерфейс користувача, економніше використання ресурсу батареї, підтримка мобільної роботи у Windows 7 спрощують виконання повсякденних задач та дозволяють ще ефективніше використовувати можливості комп’ютерів. Операційна система Windows 7 дозволяє співробітникам компаній плідно працювати як в офісі, так і за його межами. З новою ОС покращується безпека роботи з інформацією, а адміністрування стає простішим та гнучкішим. Серед переваг Windows 7 для корпоративних користувачів:

  • Удосконалений федеративний пошук (Federated Search) дозволяє робити пошук за межами персонального комп’ютера так само просто, як і пошук на локальних дисках.
  • DirectAccess дає можливість користувачам ноутбуків та мобільних пристроїв звідусіль підключатися до корпоративної мережі.
  • BranchCache робить доступ до файлів ще швидшим.
  • Internet Explorer 8 забезпечує безпеку та працездатність під час робот з Інтернет-ресурсами
  • BitLocker надійно захищає дані на комп’ютері та знімних дисках.
  • AppLocker дає можливість адміністратору вибирати, які застосунки може запускати користувач.
  • Удосконалене рішення Virtual Desktop Infrastructure полегшує розгортання віртуальних середовищ.
  • Інструменти управління (Windows PowerShell 2.0, Windows Troubleshooting Packs и др.) покращують ефективність роботи ІТ-відділу.
  • Висока сумісність забезпечує легкість розгортання системи в компаніях, які використовують Windows Vista.
  • Додаткову інформацію про Windows 7 можна отримати за адресою www.microsoft.ua/windows.