Вигідні умови придбання продуктів Microsoft для компаній малого та середнього бізнесу

«Майкрософт Україна» оголошує про запуск спеціальної програми для компаній малого та середнього бізнесу: до 31 березня вони мають можливість ліцензувати програмне забезпечення зі знижкою 10%. Вигідні умови пропонуються для компаній, які мають бажання одноразово придбати програмне забезпечення для 5 до 50 комп’ютерів. Дія програми розповсюджується на більшість продуктів Microsoft, проте повні умови містяться на сторінці сайту «Майкрософт Україна».

«Ми вирішили піти назустріч нашим замовникам та надати можливість протягом місяця оновити IT-інфраструктуру бізнесу та підвищити його продуктивність завдяки продуктам Microsoft. Вперше ми пропонуємо знижки на абсолютно всі продукти для сегменту малого та середнього бізнесу – це хороша можливість для невеликих компаній підвищити свою конкурентоспроможність на ринку», – відзначив Дмитро Турчин, менеджер сегменту малого і середнього бізнесу «Майкрософт Україна».

За статистикою продажів найпопулярнішими програмами Microsoft для сегменту малого та середнього бізнесу в Україні є настільні та серверні операційні системи Windows, пакет Microsoft Office, програмне забезпечення для об'єднаних комунікацій Exchange Server та платформа для бізнес-аналізу SQL Server. Використання запропонованих знижок в рамках програм ліцензування Open License та Open Value дозволить українським компаніям зекономити значні кошти у порівнянні із придбанням коробкових версій популярних продуктів. Окрім того, програми ліцензування відкривають можливість переходити на нові версії програмного забезпечення, щойно вони стають доступними.

Нові пропозиції не поширюються на академічних та державних замовників, для яких спеціальні ціни на ПЗ діють на постійній основі. Отримати додаткову інформацію щодо ліцензування продуктів Microsoft, а також дізнатися деталі акції можна у партнерів Microsoft в Україні, список яких доступний на веб-сторінці: www.microsoft.ua/licensing/Where.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.