Microsoft Dynamics CRM веде своїх клієнтів до успіху

Gartner Research та 1To1 Media відзначили Microsoft Dynamics CRM та платформу xRM за високу продуктивність і зниження витрат для замовників.

Mitsubishi Caterpillar Forklift Europe (MCFE), провідний виробник навантажувачів, центральний офіс якого знаходиться у Нідерландах, отримав нагороду Gartner CRM Excellence Award завдяки впровадженню Microsoft Dynamics CRM. Такими нагородами Gartner та 1to1 Media відзначають компанії, які досягають виняткових успіхів у об'єднанні стратегії, технологій і тактичних дій, що приносить цінність клієнтам і компаніям.

MCFE – компанія, яка займається виробництвом, продажем і дистрибуцією виделкових навантажувачів, завдяки впровадженню Microsoft Dynamics CRM змогла вдосконалити процеси приймання та обробки замовлень, ІТ-підтримку клієнтських запитів та взаємовідносин із дилерами. Час, необхідний на настроювання бізнес-застосунків, скоротився з 35 до 10 днів, витрати на розгортання скоротилися на 60%, а час обробки замовлень скоротився з 5 хвилин до 90 секунд.

«Бізнес потребує, щоб застосунки для основних напрямків діяльності працювали швидко та за мінімальних витрат, – говорить Бред Вілсон (Brad Wilson), старший менеджер напрямку Microsoft Dynamics CRM. – Ми пишаємося тим, що Gartner та 1to1 Media нагородили MCFE за інноваційне використання Microsoft Dynamics CRM. Це впровадження – лише один із прикладів того, як наші клієнти розкривають потенціал інвестицій у продукти Microsoft і створюють бізнес-рішення, які легко розробляти, якими легко управляти та нескладно використовувати».

Не тільки MCFE, але й велика кількість компаній у всьому світі застосовують xRM – гнучку платформу розробки застосунків Microsoft Dynamics CRM. xRM використовується для прискорення розробки й розгортання високонадійних бізнес-застосунків. Серед компаній, які застосовують xRM, – некомерційні організації, державні установи, компанії фінансового сектору, виробництва та інших сфер. Так, наприклад Мельбурнзька школа бізнесу (Melbourne Business School) стала на 50% швидше обробляти заяви, при цьому скоротивши витрати вдвічі. Comag Marketing Group, маркетингова фірма з США, за допомогою xRM об'єднала управління понад 40 розрізненими застосунками із роботи з клієнтами та планує консолідувати ще 80. Ensto, виробник з Фінляндії, розробивши застосунки за допомогою xRM, може тепер заощаджувати 138 тис. дол. США на кожному впровадженому рішенні.

Додаткові приклади того, як замовники отримують переваги завдяки використанню Microsoft Dynamics CRM та xRM можна знайти за адресою http://crm.dynamics.com. Подробиці про успішне використання MCFE технологій Microsoft Dynamics CRM можна прочитати в цьому кейсі.

Про рішення Microsoft Dynamics®

Рішення Microsoft Dynamics® – це багатофункціональні системи управління ресурсами підприємства для великого, середнього та малого бізнесу. Вони охоплюють всі сфери управління підприємством: виробництво та дистрибуцію, управління ланцюгами постачання й проектами, фінанси та засоби бізнес-аналізу, управління взаємовідносинами з клієнтами та персоналом.

В основі рішень лежать добре знайомі технології та принципи програмного забезпечення Microsoft. Це дає змогу створювати сучасні бізнес-рішення, інтегровані з існуючими програмними продуктами, допомагаючи значно скоротити видатки на навчання співробітників та надаючи останнім можливість зосередитися виключно на досягненні цілей бізнесу.

В Україні напрямок Microsoft Business Solutions було офіційно відкрито у травні 2006 року. Рішення на базі Microsoft Dynamics® вже використовуються у понад 140 українських компаніях.

Докладніше ознайомитись із рішеннями Microsoft Dynamics® можна за адресою: www.microsoft.ua/dynamics.

Про корпорацію Microsoft

Заснована у 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.

З 2003 року в Україні діє компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення та просування продуктів Microsoft, підтримка партнерів та замовників, а також локалізація новітніх технологій корпорації та реалізація соціальних проектів на території України.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Майкрософт можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.

Microsoft® є товарним знаком Microsoft Corporation, що охороняється в США і/або інших країнах. Інші назви продуктів і компаній, що згадуються в даному документі, можуть бути товарними знаками відповідних власників.