Фестиваль мистецтва, технологій та суспільства в Києві

Медіа Арт Лаб та Hewlett - Packard представляють у Києві найкращі фільми - призери та номінанти конкурсу Prix Ars Electronica Animation Festival 2009. Ars Electronica (Австрія) - фестиваль мистецтва, технологій та суспільства - це всесвітній форум електронного мистецтва. Ars Electronica відбувається з 1979-го року у Лінці зі щорічним призовим фондом Prix Ars Electronica, що складає приблизно $10 000. Щороку результати Prix Ars Electronica слугують міжнародно визнаним барометром сучасних тенденцій у медіа-мистецтві та вражаюче ілюструють входження цифрових медій у мистецтво, культуру та суспільство.

Дедалі частіше зірки кіно ХХІ століття не є істотами з плоті і крові; джерелом їхнього життя є біти і байти. Фестиваль Ars Elecrtonica, який відсвяткував свій 30-й ювілей - одна із наважливіших світових подій для творчості та новаторських віянь у галузі цифрових медіа, що віддає належне як відмінним незалежним роботам у мистецтві та науці, так і високоякісному комерційному виробництву кіно, рекламі та розважальній індустрії. Тут мистецька оригінальність цінується так само, як і майстерні технічні досягнення.Тематичний спектр комп'ютерної анімації, як видно з 500 робіт з усього світу, представлених на розгляд Prix Ars Elecrtonica у 2009 році, - практично безмежний: від експериментально-абстрактних продукцій, візуалізацій звуку, короткометражок та спецефектів до класичних наративних фільмів.

Святкова ювілейна підбірка фестивалю Prix Ars Electronica Animation Festival - 2009 складається із 14 програм, які пропонують яскраві роботи від мистецьких студій, університетів і кіноакадемій, а також кіностудій та рекламних агенцій.

Інформацію щодо квитків можна отримати в кінотеатрі «Жовтень»

тел.: 417 30 04, 205 59 51, www.zhovten-kino.kiev.ua.