Київ

Road-Show «McAfee на страже безопасности»

БАКОТЕК и McAfee проводят крупнейшее в Украине Road-Show для конечных пользователей «McAfee на страже безопасности»:

Календарь и города:

  • 13 сентября – Киев
  • 14 сентября – Харьков
  • 15 сентября – Донецк
  • 16 сентября – Днепропетровск
  • 17 сентября – Одесса

Организатор: БАКОТЕК и McAfee:

Фестиваль мистецтва, технологій та суспільства в Києві

Медіа Арт Лаб та Hewlett - Packard представляють у Києві найкращі фільми - призери та номінанти конкурсу Prix Ars Electronica Animation Festival 2009. Ars Electronica (Австрія) - фестиваль мистецтва, технологій та суспільства - це всесвітній форум електронного мистецтва. Ars Electronica відбувається з 1979-го року у Лінці зі щорічним призовим фондом Prix Ars Electronica, що складає приблизно $10 000. Щороку результати Prix Ars Electronica слугують міжнародно визнаним барометром сучасних тенденцій у медіа-мистецтві та вражаюче ілюструють входження цифрових медій у мистецтво, культуру та суспільство.

Triple Play, IP-TV и сети доступа: конференция по для операторов связи и кабельного телевидения в Киеве

2-го июня 2009 в ТПП Украины, в г. Киеве, состоится четвертая ежегодная Международная конференция "Triple Play, IP-TV и сети доступа - новые дороги к абоненту", организатором которой выступает журнал "Сети и Бизнес".

Среди основных тем в рамках мероприятия планируется обсудить существующие решения для создания сетей широкополосного доступа, возможности и проблемы построения сетей беспроводного доступа (Wi-Fi, WiMAX, CDMA), комплексные решения и оборудование для предоставления услуг Triple Play и IP-TV, локальные решения Triple Play и IP-TV, их применение в сегменте обслуживания населения, произвести обмен опытом и обсудить проблемы практического внедрения решений Triple Play/IP-TV.

Мероприятие проходит уже четвертый год при участии представителей УКРТЕЛЕКОМ, Министерства Транспорта и связи, Национальной комиссии по регулированию связи.

Среди докладчиков будут представлены компании: Cisco, Juniper, Alcatel-Lucent, Microsoft, Ericsson, Huawei, Nateks, ZyXEL, Техэнком, D-Link, Лаборатория Касперского, IBM, Инфотехносервис.

Зарегистрироваться на мероприятие можно до 25-го мая по ссылке: http://www.sib.com.ua/conf_tp/index.html

Підвищення тарифів у Києві на комунальні послуги і теплову енергію скасоване

Указом вiд 20.11.2008 № 1058/2008 Про скасування рішень голови Київської міської державної адміністрації Президент України Віктор Ющенко скасував, як такі, що не відповідають Конституції та законам України, іншим актам законодавства. розпорядження голови Київської міської державної адміністрації від 30 жовтня 2008 року:

N 1487 "Про погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення холодної та гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів";

N 1488 "Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання холодної та гарячої води,
водовідведення для окремих бюджетних установ та суб'єктів господарювання";

N 1489 "Про затвердження тарифів на теплову енергію, встановлення та погодження тарифів на комунальні послуги з централізованого опалення і постачання гарячої води для бюджетних установ та інших споживачів"

У вирішенні даного питання приймала участь АПІТУ. Асоціація направляла листи з обгрунтуваннями необхідності відміни даних постанов до Кабінету Міністрів та Мінжитлокомунгоспу України.

Нові тарифи на теплову енергію в Києві: АПІТУ готує звернення до органів влади

Розпорядженням Київської міськради від 30.10.2008 Нр 1488 затверджені, зокрема нові тарифи на теплову енергію, котрі почнуть діяти з 01.12.2008.

Згідно з цим розпорядженням оплата за централізоване опалення та постачання гарячої води супермаркетів, торгівельних центрів та гіпермаркетів зростає в 10 (десять) разів (до 53, 83 грн за 1 кв. м опалюваної площі та до 148,93 грн за 1 куб. м відповідно).

Асоціація підприємств інформаційних технологій України готує звернення до Київської міськради, Мінжитлокомунгоспу України, Ради підприємців та Ради національних асоціацій товаровиробників при Кабінеті Міністрів України про доцільність внесення змін до вказаного розпорядження та приведення тарифів до економічно обгрунтованих.

RSS-матеріал