Microsoft оголошує про запуск нового онлайн-сервісу для продуктивності бізнесу Office 365

Корпорація Microsoft оголосила про запуск Office 365 - наступного покоління cloud-сервісів для підвищення продуктивності, що об'єднує Office, SharePoint Online, Exchange Online та Lync Online. Office 365 дозволяє мільйонам організацій використовувати рішення Microsoft для підвищення продуктивності роботи. Завдяки новому сервісу можна легко працювати з будь-якої точки практично на будь-якому пристрої і в той же час співпрацювати з іншими людьми всередині і за межами своєї організації з дотриманням всіх вимог безпеки.

Microsoft відкриває обмежену бета-версію програми для Office 365 у тринадцяти країнах та регіонах. В Україні запуск сервісу планується у 2011 році.

«У світі зараз багато говорять про хмарні обчислення і як вони впливають не лише на ІТ-галузь, а й на бізнес в цілому. І для стартапів, і для невеликих компаній, і для великого бізнесу cloud – це абсолютно новий рівень гнучкості та продуктивності. Microsoft, як ніхто, готовий повести бізнес у «хмару». Україна зараз на порозі цієї революції, і ми спільно з нашими партнерами готуємося, щоб принести «хмарні» рішення Microsoft в нашу країну», - говорить генеральний директор «Майкрософт Україна» Дмитро Шимків.

Office 365 побудований на багаторічному досвіді Microsoft у галузі cloud-послуг, починаючи з веб-доступу до електронної пошти – до Business Productivity Online Suite, Office Live Small Business та Live@Edu. Переходячи на роботу з cloud-сервісом Office 365, не потрібно змінювати звичний спосіб роботи, оскільки він працює з найпопулярнішими браузерами, смартфонами і десктопними застосунками, які використовуються сьогодні.

"Office 365 вмістив усе найкраще з того, що ми знаємо про продуктивність, в єдиному «хмарному» сервісі ", - говорить Курт ДельБене (Kurt DelBene), президент підрозділу Office корпорації Microsoft. - "З Office 365 пекарня біля вашого будинку тепер може отримати такий самий рівень програмного забезпечення , що й велике підприємство, а міжнародна фармацевтична компанія може скоротити витрати і легко залишатися в курсі останніх інновацій. Люди можуть зосередитися на своєму бізнесі, а про технології порутбуємося ми і наші партнери".

Microsoft тісно співпрацювала з існуючими клієнтами, щоб сервіс Office 365 задовольнив широкий спектр потреб користувачів.

Завдяки Office 365, невеликі компанії, в яких менше 25-ти співробітників, за 15 хвилин і 6 доларів, або 5,25 евро на одного користувача в місяць отримають веб-застосунки Office, Exchange Online, SharePoint Online, Lync Online і зовнішній веб-сайт.

"Для малого бізнесу Office 365 – це ідеальний варіант для старту", - говорить Роб Ніколс, президент дизайнерської компанії Allovus Design і член Консультативної ради клієнтів Microsoft із Office 365. - "Він має всі потрібні нам функції, і ми можемо користуватися тими ж інструментами, що й «великі хлопці», з першого ж дня".

Середньому і великому бізнесу, а також державним організаціям Office 365 пропонує вибір пропозицій, починаючи з електронної пошти за 2 долари, або 1,75 євро на одного користувача в місяць. Office 365 для підприємств включає також унікальну можливість отримати Office Professional Plus для настільних ПК за принципом сплати за фактичне користування. За 24 долари, або 22,75 євро на місяць на одного користувача організації можуть отримати Office Professional Plus разом з електронною та голосовою поштою, корпоративною соціальною мережею, програмою для миттєвих повідомлень, веб-порталами, екстранетом, сервісом для голосового та відео конференц-зв'язку і веб-конференцій, цілодобовою технічною підтримкою по телефону, встановленими ліцензіями та іншими функціями.

Office 365 створює нові можливості росту для Microsoft та її партнерів за рахунок зростання кількості клієнтів, витрати яких в той же час скорочуються.

Доступність продукту

Microsoft Office 365 буде доступним в усьому світі наступного року. Починаючи з 19 жовтня 2010 року, Microsoft відкриває тестування сервісу для декількох тисяч організацій у 13 країнах і регіонах. З часом «бета» буде розширена за рахунок включення більшої кількості організацій. Наступного року Office 365 буде доступний в 40 країнах і регіонах.

В 2011 році в Office 365 також буде включено Microsoft Dynamics CRM Online, щоб забезпечити повну продуктивність бізнесу для організацій усіх типів і розмірів. Крім того, наступного року дебютує Microsoft Office 365 для освіти, що дасть студентам, викладачам і працівникам школи потужну технологію, розроблену спеціально для їхніх потреб.

19 жовтня 2010 року о 20:00 за київським часом Microsoft запустив сайт www.office365.com. За новинами продукту англійською мовою можна слідкувати у Twitter (@Office365), у Facebook (Office 365) або на новому блозі Office 365.

Про корпорацію Microsoft

Заснована в 1975 році корпорація Microsoft є визнаним світовим лідером у галузі розробки програмного забезпечення, а також у наданні послуг та рішень, які допомагають людям та компаніям повністю реалізувати свій потенціал.
З 2003 року в Україні працює компанія «Майкрософт Україна», до завдань якої входить розвиток ринку програмного забезпечення, а також впровадження і локалізація новітніх технологій на території Україні.
Додаткову інформацію про компанію та продукти Microsoft можна знайти на веб-серверах Microsoft: www.microsoft.ua.