Визначені переможці Ukrainian IT-Channel Award 2010

Асоціацією підприємств інформаційних технологій України спільно з газетою «Channel Partner Україна» організований конкурс «Ukrainian IT-Channel Award 2010», який покликаний відзначити внесок компаній-учасниць українського каналу виробництва та поставки ІТ товарів і послуг у розвиток українського ІТ-ринку у 2010 році.

За підсумками голосування учасників ринку журі визначило дев’ятьох переможців:

1. У номінації „Вендор апаратного забезпечення” до трійки лідерів увійшли компанії: Hewlett-Packard, OKI Юроп Лімітед та Самсунг. Кращим вендором апаратного забезпечення 2010 року було визнано Представництво OKI Юроп Лімітед.

2. У номінації „Вендор програмного забезпечення” кращими були названі компанії: Adobe, Лаборатория Касперського та Майкрософт Україна. Переможцем номінації стала компанія Майкрософт Україна.

3. У номінації „Дистриб’ютор апаратного забезпечення” призові місця посіли компанії: ERC, MTI та Юг-Контракт. Кращим дистриб’ютором апаратного забезпечення визнано компанію „МТІ”.

4. У номінації „Дистриб’ютор програмного забезпечення” найвищі оцінки жюрі отримали компанії «Софтпром» та Бакотек. Переможцем стала компанія „Софтпром”.

5. У номінації „Роздрібна компанія” кращими компаніями визначені мережі Comfy, Фокстрот та Ельдорадо. Кращою роздрібною компанією визнано компанію Comfy.

6. У номінації „Роздрібна компанія (онлайн)” лідирували компанії Fotos.ua, Rozetka.ua, Sokol.ua. Абсолютним лідером став Інтернет-магазин „Rozetka.ua”.

7. У номінації „Системний інтегратор” призові місця посіли компанії BMS Consulting та „Інком”. Переможцем визнано компанію „Інком”.

8. У номінації „Сервісний центр” кращими визнано компанії MTI, ERC та F1 Center. Переможцем став сервісний центр компанії МТІ.

9. У номінації „Відкриття року” до трійки лідерів увійшли компанії ColorWay, Lenovo, Moyo. Найбільш динамічною компанією 2010 року визнано компанію Lenovo.

Церемонія нагородження переможців українського „Оскара” в ІТ-сфері проходила 15 грудня 2010 року у рамках Новорічної зустрічі членів АПІТУ в ресторані „LEO Club”. Переможці «Ukrainian IT-Channel Award 2010» отримали призи та дипломи переможців.

Всі переможці були також відзначені Державним комітетом України з питань науки, інновацій та інформатизації. Почесні грамоти переможцям за вагомий внесок у розвиток українського ринку інформаційних технологій вручали голова комітету – Володимир Семиноженко, перший заступник голови – Сергій Колобов та начальник відділу проектів Національної програми інформатизації Гліб Малютін.

Див. також

Прикріплений файлРозмір
VOTING_GRID_AWARDS_2010.xls54 КБ