Візьми участь у обговоренні Податкового кодексу!

Шановна громадськість, суб’єкти підприємницької діяльності, засоби масової інформації!

Міністерство фінансів запрошує Вас до обговорення та спільного доопрацювання проекту Податкового кодексу України.

На сторінці www.minfin.gov.ua/control/discussion/codex ви зможете ознайомитись із розділами Податкового кодексу по мірі їх підготовки. Свої зауваження та пропозиції надсилайте за вказаними на цій сторінці електронними адресами, а також до дирекції Асоціації ІТ-дистриб'юторів через сторінку Контакт або на адресу info [at] it-distributors

Робота над законопроектом розпочалась ще наприкінці 90-х років минулого століття, але досі жоден Уряд не взяв на себе зобов’язання та політичної волі ухвалити вкрай необхідний для держави і суспільства документ. Адже мета Податкового Кодексу - це зменшення податкового тиску на бізнес, спрощення податкового обліку і, відповідно, поліпшення адміністрування податків. А саме цього чекають сьогодні у суспільстві – і громадськість, і суб’єкти підприємництва, і, власне, державні інституції.

Уряд поставив перед собою завдання до кінця квітня доопрацювати та винести на обговорення громадськості проект Податкового кодексу України.

Так, розпорядженням Кабінету Міністрів України від 19 лютого 2007 року схвалено Концепцію реформування податкової системи, якою, зокрема, визначене завдання з підготовки Податкового кодексу України. Пізніше, 24 лютого, також розпорядженням Кабміну, затверджено склад Робочої групи з підготовки проекту закону за участю представників міністерств та відомств, народних депутатів, громадськості, науковців, юристів та лінгвістів, яка вже напрацювала перші розділи законопроекту. Сьогодні Ви також маєте можливість долучитись до цієї справи.

Ваша активна позиція сприятиме ухваленню ефективного, зрозумілого і дуже важливого як для держави, так і для кожного громадянина законодавчого акту. Міністерство фінансів вдячне всім, хто вже працює над проектом Податкового кодексу та хто приєднається до цієї роботи у майбутньому. Тільки спільними зусиллями ми зможемо підготувати та подати на розгляд Верховної Ради якісно підготовлений проект закону і зрушити з місця тяжкий віз податкових реформ.

Сподіваємось на конструктивну співпрацю!