Більярдний турнір АПІТУ

20 вересня 2012 року в більярдному клубі «STATUS», м. Київ, відбулася чергова неформальна зустріч керівників і акціонерів компаній-членів Асоціації підприємств інформаційних технологій України - турнір з більярду, приурочений до початку бізнес-сезону.

Концентрація, точний розрахунок і влучний удар — саме ті якості, які приводять до перемоги і в більярді, і в бізнесі! 

Переможцем більярдного турніру став Сергій Хавіло (компанія АМД). Друге місце в турнірі посів Сергій Бублик (компанія SerOl Distribution), третє — Павло Жданович (компанія Софтпром). Переможець отримав приз  від музею Якубовських – Оберіг «Святий Георгій», створений за давньою технологією методом лиття із бронзи (з церковного дзвону 19 століття, який прийшов у непридатний стан). 

Участь у зустрічі взяли більше 40 осіб, представники 25 компаній-членів АПІТУ, які мали змогу поспілкуватися в невимушеній атмосфері, а також відпочити в колі друзів і партнерів.

Перед початком турніру Олександр Касьянов, учасник чемпіонату світу 2007 року, багаторазовий призер чемпіонатів України, провів для учасників зустрічі майстер-класс з гри в більярд і  продемонстрував показовий виступ з артистичного більярду.

Всі бажаючі змагалися в турнірі. Турнір провів суддя Олександр Нікітенко.