Зустріч в Держмитслужбі України

07.08.2007 року генеральний директор АПІТУ, член президії Громадської ради при Державній митній службі України (далі Ради) Юрій Пероганич прийняв участь в зустрічі представників Ради з начальником Регіональної інформаційної митниці - Сергієм Копосовим.

У зустрічі також взяли взяли участь з боку ДМСУ: Марина Данильченко - заступник начальника митниці, Валерій Пилипович - начальник відділу адміністрування та підтримки інформаційно-телекомунікаційних комплексів, Світлана Судак - т.в.о. начальника відділу у зв'язках із громадськістю, з боку Ради: Сергій Трусов - голова Ради, журнал “Митний брокер”, “Митниця”, Олександр Андреєв - секретар Ради, НВО “Поверхность”.

Обговорено питання щодо висвітлення на сайті ДМСУ інформації Громадської ради, документообміну між секретаріатом Ради та підрозділами ДМСУ, створення Громадської ради при Регіональній інформаційній митниці.

Учасники зустрічі домовилися зберегти існуючий порядок обміну інформацією між Радою і ДМСУ, при якому прес-служба ДМСУ направляє внутрішньою поштою у відповідні підрозділи інформацію Ради, що стосується діяльності цих підрозділів.

Досягнуто домовленості включити до технічного завдання на розробку сайту ДМСУ (розробник - компанія "Софтлайн") створення окремого розділу "Громадська рада". В подальшому, після надходження від секретаріату Ради до ДМСУ інформації з поміткою "для розміщення на сайті", дана інформація буде розглядатися прес-службою і публікуватися.

Сергій Копосов повідомив про готовність зустрічатися з членами Громадської ради при кожній потребі в такій зустрічі. Визначено контактні особи для подальших зв'язків. Створювати окрему Громадську раду при Регіональній інформаційній митниці вирішено недоцільним.

Учасники зустрічі в загальних рисах також обговорили плани розвитку інформатизації митної служби та деякі проблеми у цій сфері, зокрема потреби у кращому фінансуванні технічного забезпечення, в усуненні недоліків законодавства про державні закупівлі.