Джерело: http://biz.liga.net, 13 листопада 2013
This image was uploaded with the post Виконавча адміністрація АПІТУ.
This image was uploaded with the post Виконавча адміністрація АПІТУ.
17.05.2012 м. Київ
Список учасників Загальних зборів у Додатку №1
Ю.Пероганич, генеральний директор АПІТУ відкрив Загальні збори та інформував що на зборах присутні 47 осіб, серед яких є представники 27 компаній дійсних членів АПІТУ та 7 компаній асоційованих членів АПІТУ. Оскільки цього року Загальні Збори є звітними, а не звітно-виборними та на момент відкриття Загальних Зборів немає необхідної для легітимності рішень кількості дійсних членів АПІТУ, тому питання порядку денного будуть заслухані та прийняті до відома учасниками Загальних зборів.
Прикріплений файл | Розмір |
---|---|
GM2012-Minutes.doc | 46 КБ |
GM2012-Minutes-Annex_1.doc | 63 КБ |
GM2012-Questionare.doc | 78.5 КБ |
7 вересня 2011 року відбулось перше засідання Громадської Ради при Держінформнауки, на якому було обрано керівництво Громадської ради, схвалено Положення про Громадську Раду, сформовано орієнтовний план роботи та план проведення консультацій із громадськістю.
Головою Громадської Ради обрано Максима СТРІХУ, віце-президента Всеукраїнської громадської організації «Академія наук вищої школи України», заступниками - Тетяну ПОПОВУ, голову Правління ІНАУ та Ігоря ЛИСИЦЬКОГО, віце-президента Асоціації "Інформаційні технології України".
Також на засіданні сформовано склад Секретаріату Громадської ради, до якого увійшли: Юрій ПЕРОГАНИЧ, генеральний директор АПІТУ, Іван ПЄТУХОВ - віце-президент Українського союзу промисловців і підприємців, голова Комісії УСПП з питань науки та ІТ, Олеся АРХИПСЬКА - керівник проекту громадської організації «Інформаційно-аналітичний центр «Громадський простір».
11 октября в помещении Госкоминформнауки под председательством В.П.Семиноженко прошла встреча с представителями профильных ассоциаций и общественных организаций с рассмотрением проблемных вопросов развития ИТ-бизнеса в Украине. http://dknii.gov.ua/index.php/uk/2010-09-27-06-54-32/144-2010-10-11-11-1...
По поручению Правления АПИТУ во встрече приняли участие члены Правления Павел Жданович, Дмитрий Шимкив и директор АПИТУ Юрий Пероганич.
В.Семиноженко заявил, что предложения общественности должны лечь в план работы Комитета. Главный дефицит на сегодня – это помощь, активность и понимание этой сферы со стороны объединений бизнеса. Аппарат Комитета в составе 138 человек может реализовывать наработки, которые будут появляться в процессе взаимодействия с общественностью.
В своем выступлении Юрий Пероганич поднял вопросы
8 вересня 2010 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики. За наслідками обговорення ситуації, яка склалася з підготовкою та прийняттям Податкового кодексу України членами Комітету та представниками Міністерства фінансів України було прийнято рішення провести засідання Громадської колегії Комітету з метою створення тематичних робочих груп для обговорення відповідних розділів проектів Податкових кодексів.
Генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич запрошений на засідання Громадської колегії Комітету з питань податкової та митної політики, яке відбудеться 13 вересня 2010 року за адресою вул. Липська, 3, о 14.00 год. (зал засідань № 2).
19 серпня 2010 року відбулося чергове обговорення проекту Податкового кодексу, в якому прийняв участь генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич
Обговорення проводились по наступних умовно узагальненим розділам Проекту податкового кодексу:
1. Адміністрування
2. Загальні податки
3. Ресурсні та місцеві податки
4. спрощена система оподаткування
5. Податок з доходів фізичних осіб
6. Інші
«Всенародне обговорення дає нам можливість почути волю громадян України без посередників і впливу окремих політиків», - зазначив у вступному слові Міністр фінансів України Федір Ярошенко, відкриваючи сьогодні громадське обговорення проекту Податкового кодексу.
Захід відбувся у Колонній залі Київради, де також були присутні заступник Міністра фінансів Тетяна Єфименко, в.о. Голови КМДА Олександр Попов, Голова ДПА України Олександр Папаіка та інші посадовці. Підприємці, представники громадськості, науковці та експерти долучилися до обговорення і змогли внести конструктивні пропозиції до проекту Податкового кодексу.
«Від цієї дискусії залежить яким буде Податковий кодекс. Я переконаний в тому, що він створить сприятливі умови розвитку економіки України», - зауважив в.о. Голови КМДА Олександр Попов, додавши, що податкова політика повинна формуватися на компромісах влади та платників податків.
Засідання Комітету Верховної Ради України з питань податкової та митної політики має відбутися 29 червня 2010 року.
В проекті порядку денного:
В засіданні планує взяти участь генеральний директор АПІТУ, член Громадської колегії при Комітеті Верховної Ради України з питань податкової та митної політики Юрій Пероганич
Американська торгова палати в Україні проводить спеціальний захід з нагоди оновлення випуску 2010 року "Співробітництва з метою підвищення конкурентоспроможності економіки України" (скорочена назва - Партнерство). Випуск Партнерства синхронізований з виходом Плану економічних реформ Президента Януковича.
На захід запрошені члени Палати, представники партнерів палати з урядових кіл України, а також представники дослідних центрів, експерти, донори, дипломатичної спільноти і правозахисних організацій для обговорення концепції підвищення конкурентоспроможності української економіки з наголосом на необхідні законодавчі та регуляіторні реформи в умовах економічного спаду і глобальних тенденцій зростання, а також можливостей для просування реформ у поєднанні з Планом економічних реформ Президента. На захід запрошений генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.
Захід відбудеться в Середу, 23 Червня в 19:00 в готелі InterContinental в Києві.
Учасники зустрічі обговорять важливість скоординованих дій державних установ (законодавчої, виконавчої та судової гілок влади) з приватним сектором, експертами та неурядовими організаціями для того, щоб спільне бачення і узгоджений план дій були розроблені і впроваджені для руху економічних реформ і підвищення конкурентоспроможності української економіки.
АПІТУ є учасником коаліції з підготовки і поширення Партнерства. Партнерство є «живим» документом, який оновлюватиметься кожні 6 місяців. Офіс АПІТУ вітає та чекає на коментарі й критичні зауваження з метою постійного вдосконалення та узгодження тексту Партнерства.
Завантажити текст Партнерства українською мовою можна за посиланням http://chamber.ua/123456/Competitiveness-UKR-Update-2010.pdf
21 травня 2010 року о 10.30 годині планується зустріч Віце-прем'єр-міністра України з питань економіки С.Л. Тігіпка з Радою підприємців при Кабінеті Міністрів України.
Участь у зустрічі візьмуть представники Держкомпідприємництва, Мінекономіки, Мінфіну, Мінтрансзв'язку, Мінпраці, ДПА, Держмитслужби, Держспоживстандарту та члени Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України. На засідання запрошений член Ради підприємців, генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.
На засіданні, планується розглянути широке коло питань, серед яких:
В даному контексті від АПІТУ пропонується внести пропозиції:
Пропозиції до порядку денного просимо направляти до Виконавчої адміністрації АПІТУ на адресу lawyer на apitu.org.ua до 14.30 14 травня 2010 року.
12 квітня в Секретаріаті КМУ відбулася нарада з підготовки проведення "Днів електронної демократії".
Планується, що 28 квітня в Будинку Уряду буде проведено виставку, а 29 квітня - в Клубі КМУ круглий стіл з тематики електронного урядування.
В нараді брали участь представники Управління у зв'язках з громадськістю та Упрвління стратегії розвитку інформаційних ресурсів та технологій Секретаріату КМУ, Головдержслужби, асаціацій сфери ІТ та медіа, міжнародних фондів і програм.
Ю. Пероганич (АПІТУ) запропонував у рамках провести презентацію діяльності Громадської ради з питань ІКТ та картин - переможців виставки дитячих малюнків, котру організувала АПІТУ. Олексанр Орєхов (Майкрософт) запропонував презентувати CRM, портальні рішення компанії та рішення C2G.
Програма виставки і круглого столу продовжує формуватися, тому компанії - Члени АПІТУ, котрі мають рішення, які полегшуть доступ людей до влади через ІТ технології, можуть долучитися до організації заходів Дня електронної демократії.
В разі зацікавленості звертайтеся до офісу АПІТУ.
На черговому засіданні Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України 2 березня 2010 року ухвалений проект нового складу Ради.
Зазначений проект рішення, який був підтриманий Головою Держкомпідприємництва О. Кужель і буде внесено на найближче засідання Уряду, закінчить формування прозорого і системного механізму взаємодії бізнесу і органів виконавчої влади.
Окрім того, на засіданні було затверджено новий перелік та склад комісій Ради, який відповідає інтересам присутнього в Раді бізнесу.
Виходячи з того, що Рада не є галузевим об’єднанням, а представляє інтереси усього українського бізнесу, у відповідності до поданих членами Ради пропозицій, на засіданні Ради також були затверджені пріоритетні напрямки діяльності на 2010 рік, реалізація яких забезпечить розвиток економіки України.
В засіданні брали участь генеральний директор АПІТУ Ю. Пероганич та юрист АПІТУ К. Губенко.
30 листопада в Києві в готелі Редіссон відбувся семінар, на якому інститиути німецького наукового товариства імені Фраунгофера шукали можливостей співпраці з українськими установами і підприємствами. На семінарі були представлені німецькі наукові розробки у галузі застосування інформаційних технологій для електронного урядування, виробництва, перевезень і мобільності.
Товариство Фраунгофера зі сприяння прикладним дослідженням - найбільше об’єднання інститутів прикладної спрямованості.
Учасники семінару ознайомилися з доповідями німецьких фахівців. (програма семінару - додається).
З інформацією про застосування інформаційних технологій в Україні на семінарі виступив генеральний директор АПІТУ Юрій Пероганич.
За детальнішою інформацією звертайтеся до офісу АПІТУ.
Прикріплений файл | Розмір |
---|---|
Programmentwurf_24.11.09-ua_.doc | 208 КБ |
10 вересня 2009 в Києві відбувся Круглий стіл з питань подальшого розвитку доменної зони .UA. Круглий стіл провели Інтернет Асоціація України (ІнАУ), Український союз промисловців та підприємців (УСПП) та Громадська рада при Державному комітеті інформатизації України.
В засіданні взяли участь представники вітчизняного ринку доменних реєстрацій, громадських організацій та професійних об’єднань, керівники та представники Держкомінформатизації України, АМКУ, СБУ, ДССЗЗІ, Державної адміністрації зв’язку, Секретаріату Кабміну, Члени Координаційної ради при ОП «Український мережевий інформаційний центр», представники відомих підприємств галузі – всього близько 60 осіб. Від АПІТУ взяли участь директор асоціації Юрій Пероганич та юрист Ксенія Губенко.
Учасники Круглого столу розглянули питання розвитку системи реєстрації, адміністрування, технічного супроводу і користування іменами в доменній зоні .UA