Лист Президенту України щодо ветування Закону України "Про Єдиний державний демографічний реєстр..."

Асоціація підприємств інформаційних технологій України приєднується до звернення до Президента України Януковича В. Ф. Інтернет асоціації України та інших інститутів громадянського суспільства з проханням накласти вето на ухвалений 2 жовтня 2012 року Верховною Радою України Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус», р. н. 10492.

За задумом авторів, метою Закону є «запровадження загальноприйнятої Європейської практики щодо створення та забезпечення функціонування реєстру населення, а також виконання Україною своїх зобов’язань перед Європейською спільнотою в частині, що стосується забезпечення в державі обігу документів з електронним носієм інформації».

Вважаємо, що Закон прямо суперечить Конституції України, міжнародним нормам і стандартам у сфері захисту приватного життя та взятим на себе Україною зобов'язанням перед європейською спільнотою, а також грубо порушує основні права і свободи людини. 
Прикріплений файлРозмір
064_Prezident.pdf107.82 КБ