Проект нового порядку ввезення РЕЗ та ВП

НКРЗІ схвалено та направлено на узгодження до заінтересованих ЦОВВ проект рішення "Про затвердження Порядку ввезення та надання дозволів на ввезення з-за кордону в Україну радіоелектронних засобів та випромінювальних пристроїв та визнання таким, що втратило чинність, рішення НКРЗ від 05.02.2009 No. 1338" (далі - проект Порядку, приєднаний файл).

В результаті неодноразових звернень АПІТУ до НКРЗІ та завдяки співпраці на етапі розробки проекту Порядку ключові недоліки рішення НКРЗ від 05.02.2009 No. 1338 враховано та виправлено у проекті Порядку.

Зокрема, у п. 3.9 проекту Порядку передбачено можливість оформлення нового дозволу на ввезення, якщо за отриманим раніше чинним дозволом на ввезення РЕЗ та ВП не ввозилися або ввезені не в повній кількості.
При цьому, новий дозвіл оформлюється на загальну кількість РЕЗ та ВП, що не були ввезені за попереднім дозволом та може оформлятися на інші типи РЕЗ та ВП, ніж попередній дозвіл. Оплата за оформлення та видачу нового дозволу здійснюється відповідно до статей 12 та 13.3 Тарифів як за оформлення та видачу дозволу на ввезення одного РЕЗ (ВП) незалежно від кількості РЕЗ та ВП, зазначених у новому дозволі (п.3.12
проекту Порядку).

Прикріплений файлРозмір
NKRZI_New order_REZ_VP.doc846.5 КБ